princess_zuzanka

Bądź kim chcesz - piepsz opinię innych. Nie bądź jednym z tych stereotypowych ludzi ~Jared Leto
princess_zuzanka
Moje tablice obserwuje 42 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Stanisławów, Mińsk Mazowiecki, Warszawa
Dwie rzeczy definiują człowieka smutne to... miłość ... JA TEŻ
Tatiapt
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 3805 · Obserwują ją: 8007

Ostatnio dodane:

Wierszyki na zaproszenia.Za... *o* ;>> ;]]
shock
Sosnowiec, Poland Obserwuj

Zszywek: 340 · Obserwują ją: 3702

Ostatnio dodane:

Bluza przyjaźni z nadrukiem BFF SISTER sklep WYDRUKOWANE.COM.PL - modna młodzieżowa bluza dla nastolatków z napisem BFF SISTERS - super pomysł na prezent dla przyjaciółki - fajna blogerska bluza oversize hipster wkładana przez głowę ze ściągaczami - bluza damska z kolekcji BLUZY PRZYJAŹNI / BLUZY DLA PRZYJACIÓŁEK Bluza dla przyjaciółek z nadrukiem best FRIENDS sklep WYDRUKOWANE.COM.PL - bluza ze słodkim nadrukiem dla przyjaciółki - bluza z przyjaciółkami ze związanym warkoczem - świetny pomysł na prezent dla best friend - fajna blogerska bluza damska dla nastolatki z kolekcji BLUZY PRZYJAŹNI / BLUZY DLA PRZYJACIÓŁEK Bluza dla przyjaciółki z napisami BEST SISTER sklep WYDRUKOWANE.COM.PL - modna bluza przyjaźni dla najlepszej przyjaciółki z fajnym nadrukiem - damska bluza młodzieżowa dla nastolatek z kolekcji BLUZY PRZYJAŹNI / BLUZY DLA PRZYJACIÓŁEK - super pomysł na prezent dla najlepszej przyjaciółki Bluzy przyjaźni - bluzy dla przyjaciół - BLUZY BEST FRIENDS nutella i tost sklep WYDRUKOWANE.COM.PL - modne młodzieżowe bluzy z nadrukiem - bluzy damskie i bluzy męskie dla nastolatków - super pomysł na prezent ; fajne bluzy dla best friends forever ze śmiesznymi nadrukami - blogersie bluzy oversize hipster wkładane przez głowę
Zabawowo
Cała Polska Obserwuj

Zszywek: 5 · Obserwują ją: 66

Ostatnio dodane:

Pieluszki tetrowe z nadrukiem latających balonów. Jak się podobają? Propozycja wzoru na poduszkę dekoracyjną. Po kliknięciu w zdjęcie przeniesiecie się do bloga Z mojego wzoru w rysowane kwiaty powstała nerka. Bardzo mi się podoba a kolorystyka pomarańczowo - żółto - zielona idealnie sprawdzi się do letnich stylizacji. Polecam serdecznie. Wokół nas jest wiele wzorów zeszytów a Wy jakie motywy lubicie i kupujecie? Takie z którymi się identyfikujecie czy grafika dowolna?
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5761 · Obserwują ją: 2823646

Ostatnio dodane:

Kredyt na zakup domu i inne wydatki. Lepiej gotówkowy czy hipoteczny? Samoopalanie w domowym zaciszu – doradzamy jak uniknąć nieestetycznych plam i zacieków Samoopalanie w domowym zaciszu – doradzamy jak uniknąć nieestetycznych plam i zacieków Zasłony w letnich barwach - przegląd inspiracji.
DO GÓRY