queenofdragon

queenofdragon
Moje tablice obserwuje 14 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
/// /// ××× Pink xoxo
Ziuttka
Obserwuj

Zszywek: 577 · Obserwują ją: 280

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
motyleWnosie
Poznań Obserwuj

Zszywek: 156 · Obserwują ją: 407

Ostatnio dodane:

... o środka wszedł mężczyzna. Desperacko zacisnęła na powrót powieki, błagając o cud, który pomógłby jej się uwolnić. Strach narastał w niej sprawiając, że leciutko zaczęła drżeć. Bała się, cholernie się bała. Nie samej śmierci, ale sposobu w jaki być może przyjdzie się jej pożegnać z tym światem. Choć nadal miała zamknięte oczy, poczuła że mężczyzna podszedł bliżej, prawie na wyciągnięcie ręki. Mało brakowało, a skrzywiłaby się z odrazą, czując odór jego ciała i jednocześnie się dekonspirując. Pewnie się przyglądał. Oceniał, do czego może mu się przydać. Czy prawdą były plotki o kanibalizmie? Jeśli tak…

Pisnęła, kiedy boleśnie ją uszczypnął. Odruchowo otworzyła oczy, ponownie pokonując nieustępliwy ból głowy oraz obezwładniający strach. Napotkała pełne obojętności spojrzenie nieznajomego. Twarz miał pociągłą, o ostrych, nieregularnych rysach, z wyraźnymi bruzdami wokół ust, umorusaną teraz jakąś sadzą. Włosy bardzo krótkie, obcięte prawie przy skórze. Ubranie nijakie, brudne, niechlujne. Był wysoki, szczupły, prawie że chudy. Tylko oczy… Całkowicie czarne, z niewidocznymi białkami, ciemne niczym dwie studnie bez dna, nieodgadnione. Nieludzkie.

Inne.

Zapowiedź jej przyszłego losu. Zero litości, żadnego człowieczeństwa. Zabójcza furia, która w każdej chwili mogła opanować jego umysł, decydowała o obcości, świadczyła o tym, kim był. Na razie widziała jedynie spokój, lecz był to złudny przedsmak szaleństwa.

– Jak się tu znalazłam? – spytała dziewczyna, bezwiednie oblizując zaschnięte usta. Bała się, ale musiała też wiedzieć. Niewiedza była znacznie gorsza niż sam strach. – I co ze mną zrobisz?

Milczał, stojąc nieruchomo z założonymi rękoma, mierząc ją wzrokiem niczym wystawowy towar. W mgnieniu oka zrozumiała jego zamiary. Wzdrygnęła się z odrazą. Ma pozwolić, aby ten brudny, cuchnący facet?… Nawet w myślach bała się dokończyć to zdanie. Chyba to zauważył, bo po raz pierwszy dostrzegła na jego twarzy emocje. Pogardę i lekceważenie. Potem nagle odwrócił się, kierując się ku łazience. Nie zamknął drzwi, pozostawiając je uchylone. Słyszała szelest zdejmowanych ubrań, szum wody, odgłos stawiania gołych stóp na mokrej podłodze. Znów się bała. Strach niczym małe zwierzątko pełzał po jej ciele, wywołując dreszcz obrzydzenia, mętlik w głowie i mdłości w żołądku. Miała ochotę krzyczeć, ale milczała. Takich jak on nie warto prowokować. Jeśli wpadnie w szał, to już po niej. Jeśli jednak uda jej się z nim porozmawiać… Warto spróbować.

W końcu wyszedł z łazienki. Ow... Ebook bezpłatny, dostępny na stronie motylewnosie.
Czasami same dobre chęci nie wystarczą, bo los stawia przed nami wyzwania, które są pokusą nie do przezwyciężenia. Bo jak inaczej nazwać sytuację, gdzie na drodze szczęśliwej mężatki oraz matki dwójki dzieci, staje jej były uczeń? A na dodatek ona niespodziewanie się w nim zakochuje. Promocja!
Krystian jest młody, bogaty i przystojny. Prowadzi firmę zajmującą się projektowaniem oraz budową ekskluzywnych budynków dla wielkich firm. Pewnego poranka pod koła jego samochodu wpada Zojka, dziewczyna, na którą nie zwróciłby uwagi, gdyby nie ten niespodziewany zbieg okoliczności. Zakochuje się w niej bez pamięci oraz z wzajemnością, chociaż jego rodzice i brat Igor nie pochwalają tego związku. W tajemnicy biorą ślub, dziewczyna zachodzi w ciążę. I wtedy wypadek krzyżuje ich plany. Lecz to nie jest najgorsze. Igor za wypadek obwinia Zojkę. Prześladuje ją i na wszelkie sposoby utrudnia życie. Jednocześnie z każdym dniem ulega fascynacji niezwykłą dziewczyną. Im mocniej jednak coś do niej czuje, tym bardziej próbuje ją skrzywdzić.
convversee
Szczecin Obserwuj

Zszywek: 28 · Obserwują ją: 119

Ostatnio dodane:

sprzedam sukienkę, rozmiar S - 40 zł sprzedam kombinezon, rozmiar L - 60 zł dziewczyny! wyprzedaż szafy na VINTED.PL moja nazwa CONVVERSEE, a jeżeli nie macie tam konta mogę podać mail :) Kinder Bueno bez pieczenia
Klaudi34
Obserwuj

Zszywek: 14 · Obserwują ją: 70

Ostatnio dodane:

Moja zmiana,do wygrania plan żywieniowy wraz z konsultacją dietetyczną ;) Link w komentarzu Polecam tę darmową grę online ;)Gra jest o koniach .Link w komentarzu Darmowa ankieta rossman,do wygrania voucher mi się udało ;)Link w komentarzu Polecam kupować karmę dla psów i kotów w tym sklepie ,zysk jest w 100 % przekazany na pomoc dla zwierzaków . Link do sklepu w koemantarzu .
Muerte15
Gdzieś daleko Obserwuj

Zszywek: 25 · Obserwują ją: 101

Ostatnio dodane:

Czarne matowe , koleżanki <3 Black <3 Piękny fiolet <3 Ile moze kosztowac taki tatuaz?
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY