rooddrew

Nasza Firma ROOD-DREW produkuje meble od ponad 30-stu lat. Do produkcji mebli dobieramy najwyższej klasy materiały oraz technologie. Meble wyróżnia wysoka jakość wykończenia oraz niepowtarzalny styl. Wykonujemy meble z litego drewna sosnowego.
rooddrew
Moje tablice obserwuje 39 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Maków Podhalanski
Konsola to meblem z możliwościami. Pomoże urządzić nawet mały nieciekawy zakątek. W naszej ofercie bez trudu znajdziesz pasującą do twojego mieszkania. Pudrowy róż!
Fotel Uszak oraz przyjemno zielony koc wystarczyły do stworzenia przytulnego i oryginalnego zakątka. WIOSNA W GABINECIE !!
coraz cieplejsze, dłuższe dni to dobra okazja do odświeżenia gabinetu. Idziemy w stronę ciepłych brązów i dużo zieleni. Dołączysz ? Zapraszamy !! Przyjaciel każdej kobiety !! Musisz ją mieć u siebie, szafy, garderoby Komoda to mebel, który spełnia bardzo wiele funkcji we wnętrzach. Dlatego warto wybrać komodę, która będzie praktyczna, ale i solidna. Takie cechy posiada komoda drewniana. Lite drewno jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. W naszej ofercie znajdują się komody z różnym wykończeniem z drewna sosnowego. Wszystkie komody posiadają szerokie możliwości wyboru wybarwień, okuć jak i również możemy dostosować się do Państwa wymiarów.
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY