sartist20

sartist20
Moje tablice obserwuje 151 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Czasem już transakcji nie można anulować i cierpisz za swoje błędy wymarzone!!!!! Pokonaj ten lęk Powiedzmy,że ,,nowocześnie" żyję :P Jaką farbę proponujecie,żeby uzyskać taki chłodny blond?
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

2

8

super :)
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

1

12

cudowna!

1

0

W końcu Miss Polski została naprawdę piękna kobieta :) Świetnie,że ktoś taki może nas reprezentować :)
sartist20
sartist20 skomentowała: help

18

0

TEN JEDYNY Cię nie będzie wyniszczał. Będzie chciał robić wszystko,by Ci ,,przychylić nieba" i Ty tez będziesz chciała tego samego dla niego. Sama będziesz czuła że możesz mu zaufać, że mowi prawdę,że to jest wlasnie ,,to". Zauważysz,ze to uczucie jest tak niezaprzeczalnie prawdziwe,że choćby wyglądał najgorzej na swiecie to dla Ciebie to nie będzie miało znaczenia. On też znajdzie w Tobie coś więcej i nie będzie tylko komplementował Twojego wyglądu. Twój smutek będzie go bolał i na odwrót. Czasem będziecie rozumieć się bez słów. Będziecie podobni do siebie,ale zarazem całkowicie inni. Będziecie w stanie sie zranić,ale nawet,gdy sie zranicie , ta więź będzie nierozerwalna. Przetrwacie wiele prób. W bólu razem i w szczęściu. Nawet jesli nie bedziesz miec z nim dlugo kontaktu nic sie nie zmieni. Bedzie Cię motywowal a Ty jego. Rowniez w karierze zawodowej. Nikt nie jest jednak w stanie opisać Ci tego uczucia wewnątrz. Będziesz wiedziała bez wątpliwości sama.
sartist20
sartist20 skomentowała:

4

11

Bo taki jest człowiek. Taki świat jaki jest stworzyli ludzie. Świat pełen dramatów ,tragedii. Ale i świat w ciągłym rozwoju i zapełniony wspaniałymi też ludźmi.
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

3

1

Hm, nigdy tak nie miałam. Nie wiem, może to wynika z tego,że wybrałam kierunek, ktorym sie pasjonuje,a może po prostu material jest zbyt łatwy xD
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

2

16

zawsze , czasem frustracja przy tym nie zna końca

3

0

nie taka znow zajebista xD

9

2

Jak sie wstawie to też kocham wszystkich dookoła xD Zapewniam Cię,że na trzezwo całkowicie tak nie myślę, więc nie cieszylam sie z bzdur ,ktore wygadują ludzie po alko
sartist20
sartist20 skomentowała: Christmas time

5

24

szukam takiej sukienki, ktoś , coś?

50

1

Hm,chyba też oczy niebieskie i do tego bardzo jasna karnacja ( choc trudno dobrac puder haha :P) Ale oczy na pewno, mam też duże jak Ty i ludzie często zwracają uwagę,więc to miłe :)
sartist20
sartist20 skomentowała: pink pink pink

4

0

odważny m-u
sartist20
sartist20 skomentowała: Audi A7

2

6

moje wymarzone *,*
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

1

2

cudowna!

1

5

Te naszyjniki są super
sartist20
sartist20 zaczęła obserwować tablicę: Korean Style
sartist20
sartist20 polubiła: ...

0

0

sartist20
sartist20 skomentowała: ...

2

0

Przepięknie! :) jak aktorka z jakiegos romantycznego filmu :D

10

0

Jeśli przytyjesz to nie tylko w wybranych miejscach. Możesz wyćwiczyć mięśnie, to ciało będzie już nieco inaczej wyglądało,ale pewnych rzeczy naturalnie nie zmienisz i trzeba się z tym pogodzić. W kwestii wyćwiczenia wybranych miejsc myślę,że może cwiczenia z mel b czy inne tym podobne krązące w fit świecie powinny wystarczyc

21

1

Powodzenia, sukces to kwestia wytrwałości :) Zaskoczyl mnie nieco zdanie o wyglądzie. Bo jesteś bardzo ładna. Ale przypomniałam sobie historie dziewczyny z mojej miejscowosci, ktora była mega piękna,mądra, miala talent muzyczny, a ludzie w szkole tez ją gnębili. Ostatecznie dziewczyna przestala sie nimi przejmowac i rozwija sie muzycznie :) Także wydaje mi się,ż skupienie sie na sobie i swoich celach to najlepsze rozwiązanie :)
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

7

32

Też tak mam/miałam. Nie wiem w jakim czasie. Bo czym jesteś starszy tym bardziej rozumiesz,że ta miłość czasem nie ma prawa bytu. Czasem musisz pogodzić się z myślą,że go nigdy nie dotkniesz,nie przytulisz,nie porozmawiasz z nim. Ostatecznie zakochujesz się ponownie. Ale to nie to samo. Życzę Ci jak najlepiej. Jestes już z nim czy nie? Jeśli nie, to jeśli jest w zasięgu wzroku, radzę zaryzykować i walczyć o to czego pragniesz :) Gdybym miała możliwosc nie zawachalabym sie:)
sartist20
sartist20 skomentowała: ♥️

2

14

So cool!!*,*
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

25

49

Matka to odpowiedzialna rola. Ale wydaje mi się,że ostatnio jest jakis bum przysłowiowych , MADEK' , na to jakie one są wybitne bo są matkami , bo rodzą naturalnie, bo karmią piersią publicznie, a bo nie będą szczepic dzieci. Bycie matką to naturalne rzecz istniejąca w naszej naturze. Nie nazwałabym tego osiągnięciem i bycie jakims wyjątkowym. Jesteś mamą? Gratuluję , wychowuj i ucz dziecko, spędzaj z nim wspaniałe chwile. To istota macierzyństwa. Jest pewnie ciężko? No czasem i pewnie jest. Ale nie trzeba tego przedstawiać jak survival i bycie superwoman. :)
sartist20
sartist20 skomentowała: Forma życia.

19

6

Nie zgodzę się z tym. Mądry zazwyczaj nie pozwala sobie wejść na głowę i rzadziej będzie używał słowa ,, dziękuję". Nienawiść to tez nie uczucie nalezące tylko do ,, głupich" ludzi. Co do wykształcenia. To prawda,że papierek czasem jest , a czasem jednak pomaga w zdobyciu dobrej pracy. Niestety są roznice w rozmowie z wykształconym czlowiekiem,a tym nie wyksztalconym. Dobor slow, przekonania,poglądy - to czasem,zaznaczam czasem odbiega od siebie.
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

7

16

ja bym powiedziala ,ze do styl dla innego typu pani, aniżeli na zabawe/bal. :P

1

0

co za głęboka myśl xD Słabe hasło :)

17

80

Ten moment, gdy prawdopodobnie jestes starsza od dziewczyny na zdjęciu i nie pojmujesz umysłem jak można tak się cieszyć z tego powodu, ogarnia cię lekki paraliź na myśl o wielkim brzuchu, dolegliwosciach i bolu i odpowiedzialnosci. I zastanawiasz sie skad to zdjecie na glownej. Teraz nie mozesz spokojnie przeglądac zszywki. xD
sartist20
sartist20 skomentowała: ...

5

69

Nie musicie sprowadzac wszystkiego do faceta. Słowa te bym raczej zestawiała ze swoimi pasjami i celami zawodowymi. ;)
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY