serwisantka

Piszę dla kobiet, które chcą lepiej ogarniać technologię i świat online. Prostym językiem.
serwisantka
Moje tablice obserwuje 126 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Polska
Chcesz umieścić na stronie, blogu lub w newsletterze link do pliku (np. PDF) tak, by nie otwierał się w przeglądarce, ale tak, by automatycznie wyskakiwało okienko do pobrania/zapisania pliku na komputerze? Możesz to zrobić. Prosto! Chcesz otworzyć link w nowym oknie lub wyszukać zaznaczony tekst na stronie w Google, ale autor strony (lub bloga) totalnie Ci to utrudnia i blokuje prawy klawisz myszki? Sprawdź, jak możesz to ominąć.

I nie, takie blokady wcale nie chronią tekstu ani przed kopiowaniem, ani przed kradzieżą (czyt. kopiuj - wklej - opublikuj). Chcesz otworzyć link w nowym oknie lub wyszukać zaznaczony tekst na stronie w Google, ale autor strony (lub bloga) totalnie Ci to utrudnia i blokuje prawy klawisz myszki? Sprawdź, jak możesz to ominąć.

I nie, takie blokady wcale nie chronią tekstu ani przed kopiowaniem, ani przed kradzieżą (czyt. kopiuj - wklej - opublikuj). Jak wymienić dysk i pamięć w laptopie, gdy nie umie się dobrze "w komputery". Poradnik dla bardzo początkujących. Świetny agregator aplikacji webowych - wszystko w jednym miejscu. Większe skupienie, mniej rozpraszania się.
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY