serwisantka

Piszę dla kobiet, które chcą lepiej ogarniać technologię i świat online. Prostym językiem.
serwisantka
Moje tablice obserwuje 126 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Polska
Chcesz umieścić na stronie, blogu lub w newsletterze link do pliku (np. PDF) tak, by nie otwierał się w przeglądarce, ale tak, by automatycznie wyskakiwało okienko do pobrania/zapisania pliku na komputerze? Możesz to zrobić. Prosto! Chcesz otworzyć link w nowym oknie lub wyszukać zaznaczony tekst na stronie w Google, ale autor strony (lub bloga) totalnie Ci to utrudnia i blokuje prawy klawisz myszki? Sprawdź, jak możesz to ominąć.

I nie, takie blokady wcale nie chronią tekstu ani przed kopiowaniem, ani przed kradzieżą (czyt. kopiuj - wklej - opublikuj). Chcesz otworzyć link w nowym oknie lub wyszukać zaznaczony tekst na stronie w Google, ale autor strony (lub bloga) totalnie Ci to utrudnia i blokuje prawy klawisz myszki? Sprawdź, jak możesz to ominąć.

I nie, takie blokady wcale nie chronią tekstu ani przed kopiowaniem, ani przed kradzieżą (czyt. kopiuj - wklej - opublikuj). Jak wymienić dysk i pamięć w laptopie, gdy nie umie się dobrze "w komputery". Poradnik dla bardzo początkujących. Świetny agregator aplikacji webowych - wszystko w jednym miejscu. Większe skupienie, mniej rozpraszania się.
zielona__
Obserwuj

Zszywek: 64 · Obserwują ją: 27

Ostatnio dodane:

,,, xoxo Naturalne antybiotyki ...
basixd
Obserwuj

Zszywek: 2419 · Obserwują ją: 323

Ostatnio dodane:

°°° ... DIY Minimalistyczna choinka - świąteczne dekoracje • origamifrog.pl Yoga For Swimmers - Yoga With Adriene
xyzdorotka1
Obserwuj

Zszywek: 128 · Obserwują ją: 104

Ostatnio dodane:

Wypełnij niezobowiązujący formularz. Odezwę się do Ciebie i pokaże jakie możliwości czekają na Ciebie oraz jak odebrać te dwie stylowe torebki za 4,90zł (wartość 299zł) Uwielbiam moją pracę! Dołącz do mnie i mojego zespołu marzeń! Fit ciacho czekoladowe! przepis #wellnessbyoriflame  bez cukru, bez mąki Przy zakupie jednego z profesjonalnych zestawów pielęgnacyjnych NovAge otrzymasz kuferek WITTCHEN za 1zł! Wystarczy, że wypelnisz formularz (link w komentarzu) a ja pokaze Ci jak odebrać tą i wiele innych nagród ❤️
sowa72
Polska Obserwuj

Zszywek: 3247 · Obserwują ją: 5049

Ostatnio dodane:

Informacja. Witajcie. 
Dzisiaj tylko "mała" informacja. Od dłuższego czasu wiedzę, że w sumie nic się na zszywce nie dzieje, coraz mniej osób cokolwiek dodaje, a najgorsze jest to, że już od dłuższego czasu na zszywce jest sporo błędów i niektórych rzeczy  brakuje (np. w aplikacji mobilnej), a kiedy się to zgłasza, to niestety i tak nie jest z tym nic robione, jednym słowem wygląda to tak, jakby administracja miała - nieładnie mówiąc - wys...ane. To wszystko zaczęło mnie już męczyć, a w założeniu było, że zszywka będzie dla mnie przyjemnością, od dłuższego czasu tak jednak nie jest. Dlatego postanowiłam z niej zrezygnować, na rzecz pinteresta (taki sam nick jak tutaj - gdyby to kogoś interesowało). 

Na zszywce "poznałam" jednak fajnych ludzi, z którymi bardzo miło mi się rozmawiało, za co bardzo dziękuję. 
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. ... ...
niepauka
Obserwuj

Zszywek: 598 · Obserwują ją: 79

Ostatnio dodane:

MATURA Zamiast jajka Zawijane ciasto drożdżowe z dżemem ...
yvetteart
CAŁY KRAJ Obserwuj

Zszywek: 3589 · Obserwują ją: 1015

Ostatnio dodane:

Kawusia ♡ 10 Pysznych Przepisów na Kruche Ciasteczka ... ...
rich_girl_baby
Nibylandia Obserwuj

Zszywek: 207 · Obserwują ją: 1249

Ostatnio dodane:

... chicago bulls --- ...
stokrotkasia
Obserwuj

Zszywek: 5 · Obserwują ją: 12

Ostatnio dodane:

... ABS Turbo Spalanie - Trening Odchudzający  
Bardzo fajny trening :) Lemoniady
tini1998
Obserwuj

Zszywek: 1 · Obserwują ją: 1

Ostatnio dodane:

lol
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY