shawnsprincess

shawnsprincess
Moje tablice obserwuje 30 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
... abs butt
Maddie333
Polska Obserwuj

Zszywek: 12677 · Obserwują ją: 6088

Ostatnio dodane:

... ćwiczenia na garba ... ...
Electro24
Gdańsk Obserwuj

Zszywek: 7251 · Obserwują ją: 3404

Ostatnio dodane:

... ... wytrawne naleśniki ze szpinakiem,fetą i szynką parmeńską ...
necia8812
Bedkowice Obserwuj

Zszywek: 1218 · Obserwują ją: 2191

Ostatnio dodane:

Jasność i błysk oka jak kto widzi. Dzień przed ślubem Marta dowiaduje się, że jej narzeczony ją zdradza. Wściekła i rozgoryczona, wsiada do samochodu, a chwilę później zatrzymuje ją drogówka. I wtedy ma okazję się przekonać, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli czytałaś powieść Dręczyciel, książkę tak mocną, elektryzującą i wyrazistą, że trudno ją zapomnieć, na pewno znasz historię Tate i Jareda. Razem z Tate przeżyłaś wstrząs, gdy z dnia na dzień bez żadnego powodu Jared zmienił swoje zachowanie i zaczął ją zadręczać. Upokarzał ją, poniżał, nie szczędząc przy tym cynicznego sadyzmu. Pamiętasz, jak zastanawiałaś się, dlaczego Jared stał się prześladowcą? Jakie skrywa tajemnice? Pewnie domyślałaś się, że musiał mieć za sobą straszną przeszłość, pełną przerażających zdarzeń...

Jeśli otworzysz tę książkę, dowiesz się, jak wyglądała historia Jareda. Kim dla niego była Tate i co takiego się wydarzyło, że nagle z wiernego przyjaciela z dzieciństwa Jared przemienił się w złośliwego dręczyciela... Poznasz młodego mężczyznę, gniewnego i niebezpiecznego, przyciągającego jak magnes i rozpaczliwie walczącego z własnym uczuciem. Dowiesz się o jego mrocznej przeszłości i może zrozumiesz, kim się stał i dlaczego. Albo go pokochasz, albo znienawidzisz. Poznaj brudny i okrutny świat Jareda, jego pogmatwane i pełne bólu życie.

Podobnie jak inne powieści Penelope Douglas, tak i ta jest niezwykle wciągającą, odważną i pikantną historią. Urzeknie Cię realistycznością postaci i temperaturą emocji!

A gdy miłość obudzi lęk i pożądanie...

Cykl: Fall Away (tom 1.5) Huntley Fitzpatrick - Gra miłości *** Tim Mason jest chłopakiem, który najprawdopodobniej znajdzie po omacku barek z alkoholem, w przyszłości będzie potrzebował przeszczepu wątroby, wjedzie samochodem do domu… Alice Garrett była dziewczyną, która przede wszystkim na pewno nie umówi się z przyjacielem młodszego brata, wlokącym za sobą spory ciężar przeszłości... Dla Tima zakochanie się w Alice nie byłoby mądrym wyborem. Dla Alice nie ma nic bardziej przerażającego od zakochania się w Timie. Jednak Tim nigdy nie wybierał mądrze, zaś Alice zaczyna się zastanawiać, czy „mądry” wybór jest zawsze tym najwłaściwszym. Kiedy tych dwoje natknie się na siebie, wpadną po uszy…
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5811 · Obserwują ją: 2908250

Ostatnio dodane:

Pomysły na prezent dla mężczyzny #men #modamęska Materac nawierzchniowy jest doskonałym sposobem na poprawę jakości powierzchni
TheStylishTube
Poland Obserwuj

Zszywek: 26 · Obserwują ją: 111

Ostatnio dodane:

Dlaczego warto pić kefir:) Uwolnij drzemiącego w Tobie artystę i daj się ponieść kolorowaniu;) Kolorowanki dla dorosłych mają niewątpliwie terapeutyczną moc:) Zapoznajcie się z zaletami kolorowania obrazków, przeznaczonych dla dorosłych:) Więcej w artykule na portalu The Stylish Tube "Bądź sobą! Oryginał jest zawsze więcej wart niż kopia"
evialayn
Wszystko w swoim... Obserwuj

Zszywek: 19 · Obserwują ją: 254

Ostatnio dodane:

me :) Już prawie 9 miesięcy za mną:) Możesz wszystko, jeśli tylko chcesz :) Zapraszam do poprzednich postów Day 135 :) Zapraszam do poprzednich postów, po dawkę motywacji! Day 101! Trzymamy pięknie wagę, cudownie ujędrniamy ciało :)
patulappl
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 244 · Obserwują ją: 1271

Ostatnio dodane:

Cześć wszytskim ☺
Chciałabym się czymś z Wami podzielić. 

Chcę obdarowywać światełkiem nadziei, tworzyć atmosferę ciepła i cudownego zapachu. Inspiracją do powstania świec patricandles była natura Tyle książek to magia ✨ ... Potrzebujesz porady dietetycznej dopasowanej do swojego trybu życia? 
Pomogłam już wielu osobom zmienić nawyki, które przełożyły się na ich efektywność, lepsze samopoczucie i wygląd. 
Chcesz do nich dołączyć? Masz swój cel, który ciężko jest Ci zrealizować, bo gubisz się w napływających sprzecznych informacjach w internecie co można a czego nie można jeść? Odezwij się do mnie i razem stwórzmy plan dla Ciebie.