sunsunrise

sunsunrise
Moje tablice obserwuje 96 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 WARSZAWA
Ciasto lodowiec zapraszam na instagrama. ---- heheszki ***
dodunia131
Olsztyn Obserwuj

Zszywek: 5421 · Obserwują ją: 16254

Ostatnio dodane:

...... .... ..... .....
kinga490
Obserwuj

Zszywek: 2522 · Obserwują ją: 572

Ostatnio dodane:

xxx Albo do których chciałoby się po przebudzeniu wrócić^^ Słodkie ...
PatrycjaChes
Obserwuj

Zszywek: 8 · Obserwują ją: 10

Ostatnio dodane:

... Mydełka dekoracyjne jako dopełnienie stylowej toaletki. Jako dekoracja do łazienki lub upominek ślubny. Zapraszam na moją stronę FB: Mydelkowelove Moja pasja i sposób na ponure dni. Mydełka glicerynowe. Dekoracja do łazienki, na toaletkę i upominki ślubne. Zapraszam na moją stronę FB Mydełkowelove Mój sposób na nudę, moja pasja... mydełka do dekoracji łazienki toaletek lub jako upominki ślubne <3
MMagdalene
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 395 · Obserwują ją: 741

Ostatnio dodane:

Neonail, Plumeria Scent - rozbielony fiolet idealny na wiosnę! Swatche na paznokciach po kliknięciu w zdjęcie. Maski na tkaninie Soraya ze składnikami naturalnymi. Test kosmetyków naturalnych na włosach! Co robić podczas lockdownu w domu? Mam propozycję aż 20 rzeczy!
majaolaz
Polska, Włochy,... Obserwuj

Zszywek: 110 · Obserwują ją: 284

Ostatnio dodane:

To jest bardzo rzadki kamień pochodzący z Nepalu. Byłam 7 kwietnia na odwiertach w Himalajach, przez co naruszyłam strukturę niepodległego państwa komunistycznego chwała im po wieczne czasy, Kim Dzong Il rządzi; oraz strukturę litosfery.
Krótka historia:
Kamień pochodzi z epoki kamienia łupanego i pojawił się nagle, powstał niczym Radosław z popiołu, jak Afrodyta z piany, był nagłym i niespodziewanym wydarzeniem, jak upadek Sowietów pod Grunwaldem. Nikt się tego nie spodziewał. Tym bardziej sam kamień który nie wiadomo skąd się wziął. 
Zdjęcie jest symboliczne, prezentuje ten właśnie kamień. Jest to nawiązanie do jak najbardziej aktualnego problemu - uciśnionych pod władzami komunistycznych Chin Chińczykami biednymi. Zerwane więzy to zrywające się więzy a niezerwane więzy to jeszcze niezerwane więzy.  Vice versal [*] E120 zawarty w Twojej szmince nie jest odpowiednim produktem dla wegan i wegetarian gdyż zrobiony jest z robaków. Wszyscy wiecie, że dobre uczynki należy uczyniać, bo dobro, podobnie jak zgubione na diecie kilogramy, szybko wraca i do tego z nawiązką. i co tu zrobić?
whiteangeln23
Narnia Obserwuj

Zszywek: 116 · Obserwują ją: 447

Ostatnio dodane:

Maseczka z kurkumy na twarz (trądzik, przebarwienia) :D o efekcie możecie przeczytać na blogu :* Włosowa aktualizacja na blogu :D Minimalistyczna pielęgnacja włosów na blogu ;) Minimalistyczna pielęgnacja już na blogu ;)
testuk
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 57 · Obserwują ją: 568

Ostatnio dodane:

Tug ttttt ksiazka czy gra? 
Jaka gra moze byc tak ciekawa jak ksiazka? telegram updates
wera609
Obserwuj

Zszywek: 265 · Obserwują ją: 165

Ostatnio dodane:

Niezawodny sposób na białe brudne buty. Stosuję od lat. A efekt pokaże wam później:) a dokładniej jutro. . . buty ze względu na późne opłukanie dopiero wystawiłam aby wyschły . Dodam wam Link do efektu po i przedstawię cały proceder;) < 3 ... ...
befitgirl
Obserwuj

Zszywek: 30 · Obserwują ją: 100

Ostatnio dodane:

moje piękne <3 ... Jesteś całym moim światem <3 globus 7 zł, litery samoprzylepne 1,50 zł, reakcja - bezcenna :) ... :)
mary359
Obserwuj

Zszywek: 122 · Obserwują ją: 387

Ostatnio dodane:

EXO...my boys ^^ EXO...Lay *_* EXO, Xiumin #_# EXO, ChanYeol & Suho ^^