uOla

uOla
Moje tablice obserwuje 182 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Eleganckie Lawenda Sukienki Wieczorowe 2018 Princessa Wysokiej Szyi Rękawy z Kapturkiem Aplikacje Z Koronki Trenem Sweep Wzburzyć Sukienki Wizytowe Uroczy Lawenda Sukienki Wieczorowe 2018 Princessa V-Szyja Bez Rękawów Aplikacje Z Koronki Rhinestone Długie Wzburzyć Bez Pleców Sukienki Wizytowe JW16190 burbundy szary off ramię proste suknia ślubna suknia ślubna tiulu Uważaj, o co prosisz, bo możesz to otrzymać… Nigdy nie pozwolę ci odejść… Callie ginie w wypadku samochodowym, a niewyjaśnione okoliczności jej śmierci dodatkowo pogłębiają rozpacz zdruzgotanych rodziców… Tymczasem jej serce zostaje przeszczepione Jennie, która dostaje od życia drugą szansę. Wdzięczna za ten nieoceniony podarunek, Jenna nawiązuje kontakt z rodzicami dawczyni, jednak wkrótce odkrywa, że idealna rodzina Callie skrywa wiele mrocznych sekretów. Co tak naprawdę stało się z jej młodszą siostrą, Sophie, która podobno przebywa za granicą? Co ukrywa Nathan, były narzeczony Callie? Jak naprawdę zginęła kobieta, dzięki której Jenna nadal oddycha? Bohaterka postanawia odkryć prawdę za wszelką cenę, stawiając na szali relacje z bliskimi, zdrowe zmysły, a nawet własne życie. Ktoś z Was potrafiłby zrobić zadanie 11? Byłabym wdzięczna:)
jwronkaaa
Tajemnica Obserwuj

Zszywek: 233 · Obserwują ją: 580

Ostatnio dodane:

Wyszukuję okazje na Aliexpress i stworzyłam stronę na Facebooku, na którą je wrzucam. Pojawiają się rzeczy nawet za 4 grosze. Robię to wszystko za darmo, dlatego będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad, będę wiedziała, że mam dla kogo to robić. Jeśli tak jak ja lubicie okazje to zapraszam, link w komentarzu. Zobaczcie jaki dzisiaj wysyp okazji na Aliexpress, ceny od 4 groszy!! Stworzyłam stronę, na której wstawiam wszystkie okazje i błędy cenowe na Aliexpress. Nie jest to żadna reklama, wstawiam linki bezpośrednio do aukcji na Ali i robię to wszystko za darmo dlatego będzie mi miło jeśli zostawisz jakiś ślad po sobie. Im będzie was więcej tym więcej okazji będzie pojawiać się na stronie. Link w komentarzu Jutro 11.11, dzień największych promocji w roku na Aliexpress, dlatego stworzyłam dla was stronę, na która będę wrzucać najlepsze okazje. Ceny już od kilku groszy, zapraszam, linki już na stronie, a będzie ich dużo więcej! Link do mojej strony w komentarzu Jak wiecie 11.
11 na Aliexpress to dzień największych wyprzedaży w roku, dlatego stworzyłam stronę gdzie będę się z wami dzieliła tymi okazjami i tzw. "cebulkami" za grosze, dosłownie. Link w komentarzu, zapraszam :)
LenaHolway
Barcelona Obserwuj

Zszywek: 870 · Obserwują ją: 1548

Ostatnio dodane:

black in love..♡ tendencja tej wiosny jest: fiolet ♡ pazurki
ineskai
Lubelszczyzna. Obserwuj

Zszywek: 432 · Obserwują ją: 1389

Ostatnio dodane:

Konik ze zdjęcia, jak oceniacie? Portret. Sepia. 
Jak oceniacie? Kobieta.  Portret na zamówienie , skończony.  Jak oceniacie? Pani.  Portret na zamówienie. W trakcie.