wioletkaaax3

Wszyscy moi znajomi żyją po to, by przeżyć. Ja żyję po to, by w przyszłości mieć co wspominać. A moje wspomnienia i przyszłość ograniczają się jedynie do mojego wspaniałego chłopaka. Kocham Go nad życie <3
wioletkaaax3
Moje tablice obserwuje 417 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Stanisławów Pierwszy
Piękna <3 Najlepsze Ćwiczenia Fitness na Wewnętrzną stronę Ud ♦ cz. 1 Najlepsze Ćwiczenia na Wewnętrzną stronę Ud ♦ cz. 2 | Ćwiczenia Fitness Jak się nie ma co się lubi, to się nad tym pracuje. DOKŁADNIE TAK ! Wczoraj zrobiłam konkretny trening, turbo wyzwanie ;) wyszłam z pokoju cała zalana potem z czego jestem naprawdę dumna. Dzisiaj robię powtórkę. Moc energii jest we mnie więc trzeba to jakoś wykorzystać, a trening to najlepsze wyjście. Nie mogę się doczekać pierwszych efektów, bo one co prawda zwiększają naszą motywację, choć motywacji mam teraz jak za stu ! A Wam jak idzie ? Jak się trzymacie ? Co ćwiczycie ? :) Czekam na Wasze odpowiedzi. :) Rewolucja ? Stanowczo mówię tak !
Jeżeli nadal jesteś na etapie "od jutra ćwiczę" i "od jutra trzymam dietę" to wyobraź sobie, że ja jestem właśnie na tym etapie. Właśnie postanowiłam zawalczyć o nową, lepszą wersję siebie. Oczywiście, jest to nie pierwsze podejście, ale teraz gwarantuję sobie, że zmienię swoje ciało i nawyki żywieniowe. Uważasz, że to mało? Pomyśl sobie, jeżeli Ty nie zaczniesz, a ja to zrobię to co będzie za miesiąc ? Ja będę widziała swoje pierwsze efekty, a Ty ? Nadal będziesz użalać się nad sobą ? Jeżeli nie weźmiesz się w garść, nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Więc jak ? Zaczynasz ze mną "OD JUTRA " ?