wrackie

Przyszła artystka Disneya
wrackie
Moje tablice obserwuje 6 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Jelenia Góra
Wczoraj zaczęło się czytanie mojej ulubionej książki! Jej akcja dzieje się od 18 września do 1 listopada. W tym roku zgadzają się nawet dni tygodnia! 
Książkę pewnie kojarzycie, jako że na jej podstawie powstał serial "Księga Czarownic" dostępny na HBO. W każdym razie, żeby świętować początek czytania narysowałam końcówkę tego rozdziału jak #DianaBishop opuszcza Bibliotekę Bodlejańską. Chciałbym to robić dla każdego dnia, w który będziemy czytać (rozdział 2 i 3 w najbliższy poniedziałek)! 
#ksiegaczarownic #deborahharkness #adiscoveryofwitches #ADOWRTR Cześć! Od sierpnia dużo rysuję i wrzucam swoje prace na Instagrama ('wrackie') i pomyślałam, że z wami też się podzielę Cześć! Od sierpnia dużo rysuję i wrzucam swoje prace na Instagrama ('wrackie') i pomyślałam, że z wami też się podzielę Cześć! Od sierpnia dużo rysuję i wrzucam swoje prace na Instagrama ('wrackie') i pomyślałam, że z wami też się podzielę Cześć! Od sierpnia dużo rysuję i wrzucam swoje prace na Instagrama ('wrackie') i pomyślałam, że z wami też się podzielę