zakrecona_fit_mama

zakrecona_fit_mama
Moje tablice obserwuje 8 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
NEW WORKOUT | Kettle Booty! <3
zakrecona_fit_mama
zakrecona_fit_mama skomentowała: ...

5

1

jak dla mnie idealnie :) a co do biustu to niestety na geny nie ma się wpływu :/ sama karmiąc piersią miałam niewiele większy biust niż na zdjęciu :)

6

1

Gratulacje dla Ciebie i trzymam kciuki żebyś już nigdy nie wróciła do stanu "po lewej" :)

52

118

Mój syn mając 2 lata sam wycierał swój stolik i mył drzwi balkonowe, i to nie dlatego, że ja mu kazałam, ale sam chciał...ba, nie pozwalał, żebym ja to zrobiła, tłumacząc, że to jest jego. Teraz ma 3 latka, sam korzysta z ubikacji, sam przynosi sobie jedzenie, picie i odnosi talerzyk. Ja go do niczego nigdy nie zmuszałam, on sam chce. Czy cierpi z tego powodu??? Nie!!! On sam chce być jak najbardziej zaradny, a ja mu tego nie utrudniam, w sumie każda chęć pomocy mu w czymś kończy się wrzaskiem, że on sam. No cóż, dzieci są różne, jedne nie chcą nic robić a inne tak jak mój super 3-latek chce pomagać mamie we wszystkim. Jestem mega dumna z takiego syna :)

19

1

Brawo dla dziewczyny!!! Skoro postanowiła coś w sobie zmienić to znaczy, że nie czuła się dobrze w swoim ciele. Najważniejsze żeby podobać się sobie a nie innym. A co do stroju to pewnie dziewczyna zrobiła zdjęcie zaraz przed ćwiczeniami, a jeśli nie to przecież to jest jej sprawa w czym chodzi, nie każda kobieta dobrze czuje się w koronce.

1

0

Robiłam kiedyś z ciekawości jakieś 2 razy ale jak dla mnie to ta płytka jest dla osób początkujących :) kolejna już troszkę intensywniejsza ale dopiero ta trzecia wydana razem z Akopem daje popalić :)
zakrecona_fit_mama

10

1

2

0

3 godz treningu??? masakra :) kiedy znajdujesz na to czas? przygotowujesz się do jakichś zawodów?

19

0

Śliczna figura :) u mnie niestety zostały 3 kg ulokowane właśnie w okolicy talii :/

2

0

Po pierwsze staw biodrowo-piszczelowy nie istnieje, ciało człowieka nie ma takiego połączenia :) więc może chodzi albo o sam staw biodrowy albo o staw biodrowo-krzyżowy. ciężko jest coś powiedzieć nie wiedząc dokładnie o co chodzi i bez badania. Jeżeli czekasz długo na wizytę lekarską możesz spróbować wizyty u fizjoterapeuty po kursach terapii manualnej. Niestety za taką wizytę bedziesz musiała zapłacić ale na pewno czegoś się dowiesz już na podstawie wywiadu i badania czynnościowego. Najczęściej przyczyną dolegliwości bólowych przy treningu siłowym jest niewłaściwa technika ćwiczeń przeciążająca stawy, mogą być to także bóle korzeniowe promieniujące z odc lędźwiowego kręgosłupa lub zablokowania stawów, albo coś całkiem jeszcze innego. Na chwilę obecną mogę doradzić Ci przerwę w ćwiczeniach siłowych dopóki dolegliwości się nie uspokoją, a jeśli chcesz coś ćwiczyć to bardziej trening funkcjonalny, głównie stabilizacja kręgosłupa, poszukaj sobie filmików z ćwiczeniami w bólach odc L-S

4

0

super :)

47

5

super :) tak trzymaj :)