zegarki

Markowe i przede wszystkim oryginalne zegarki dla kobiet oraz mężczyzn. Wszystkie zegarki posiadają gwarancję od producenta !
zegarki
Moje tablice obserwuje 132 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwujesz
 Gorzów Wielkopolski
Lorus RH886BX8 subtelny zegarek kobiecy ze stali szlachetnej w kolorze złota mocowany do skórzanego szarego paska. Posiada jasną tarczę ze złotymi indeksami. Więcej na naszej stronie, link w komentarzu :) Seiko SUR792P1 kobiecy zegarek ze stali szlachetnej złoconej technologią PVD na bransolecie z jasną tarczą oraz pojedynczym datownikiem. Posiada wysoką wodoodporność 10 ATM co oznacza, że można pływać.
Więcej na naszej stronie, link w komentarzu :) Tommy Hilfiger 1791368 męski zegarek sportowy na skórzanym pasku. Wykonany ze stali w kolorze czarnym. Posiada ciemny cyferblat z podwójnym datownikiem. Więcej na naszej stronie, link w komentarzu :) Timex TW2R29000 męski zegarek w stylu klasycznym na skórzanym pasku ze stalową kopertą. Posiada czarną tarczę ze srebrnymi indeksami oraz podwójnym datownikiem. Więcej na naszej stronie, link w komentarzu :) Timex TW2R23000 kobiecy zegarek w stylu klasycznym wykonany ze stali w kolorze złotym mocowany do skórzanego, brązowego paska. Posiada czytelną, jasną tarczę. Więcej na naszej stronie, link w komentarzu :)
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY