zoom

Hmmmmmmmmm DŁUGO BY BYŁO OPOWIADAĆ.
zoom
Moje tablice obserwuje 27077 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 SZCZECIN
zrób sam sobie napój ➡️Czekolada Wyczyść resztki czekolady z materiału, następnie wypłucz zimną wodą. Jeśli plama nadal jest na tkaninie wymieszaj 1 łyżeczkę płynu do naczyń z szklanką zimnej wody, zwilż mieszaniną plamę, przetrzyj gąbką i wypłucz. Jeśli plama nadal się utrzymuje na tkaninie wymieszaj wspomniany płyn (4 łyżki) do naczyń z 2 łyżkami octu spirytusowego. W ostateczności zrób gęstą pastę z boraksu i wody rozetrzyj na plamie, pozwól paście wyschnąć, a następnie wypierz ubranie.

➡️Jagody Musisz działać szybko, namaczaj tkaninę pod bieżącą wodą tak długo jak przestanie wydobywać się z niej barwnik. Następnie wetrzyj w plamę sok z cytryny i pozostaw na 30 minut. Wypłucz zimna wodą, jeśli plama wciąż jest widoczna zrób pastę z 1 łyżki mąki ziemniaczanej, 5 kropli olejku cytrynowego oraz 1 łyżeczki gliceryny. Pastę pozostaw do całkowitego wyschnięcia, najlepiej na słońcu. Powtórz zabieg jeśli jest to konieczne do momentu całkowitego usunięcia plamy, a następnie wypierz.

➡️Krew Najpierw wypłucz plamy w zimnej wodzie, jeśli plama nadal jest widoczna użyj wody utlenionej. Woda utleniona świetnie usuwa plamy z krwi pozostawione na tkaninach. Polej wodą utlenioną plamę i pozostaw na około jedną minutę. Następnie wypierz daną rzecz.
Plamy z marchwi Tkaninę wystaw na minimum 2 godziny na słońce.

➡️Plamy z potu Wymieszaj ze sobą 1/4 octu i 4 krople olejku cytrynowego. Polej mieszaniną plamę i pozostaw na 30 minut, następnie wypierz ubranie.
Plamy z trawy Pod tkaninę podłóż papierowy ręcznik a następnie polej plamę octem spirytusowym i pozostaw na 30 minut. Po tym czasie wypłucz tkaninę pod zimną wodą i nałóż pastę z sody oczyszczonej i wody. Pozostaw na kolejne 30 minut. Jeśli tkanina może być prana w wysokiej temperaturze, wypierz w gorącej wodzie.

➡️Sok owocowy Wysusz sok papierowymi ręcznikami, posyp sodą aby ta wchłonęła pozostałości po soku. Następnie zalej wrzątkiem. ... miodzio he he he

1

128

zoom

35

6

Dajcie spokój z tym gównem odchudzaj się ..... każdy rozmiar jest ok. To 2 różne odoby . Dajecie robić się w w huja a pózniej wpadajecie w depresję i choroby aby wyglądać jak nie wiem co ...
zoom
zoom przypięła: ...

0

10

zoom
zoom skomentowała: ...

7

44

Prawda im więcej polubień i ustąpień na insta i na FB tym człowiek myśli że jest super .. fałszywi przyjaciele na FB życie matrix.
zoom
zoom polubiła: ...

7

44

zoom
zoom polubiła: ...

23

19

zoom
zoom dodała: miodzio

0

44

zoom
zoom dodała: he he he

0

1

zoom
zoom przypięła: mmmmm...

1

103

zoom
zoom dodała: yep..

0

5

zoom

4

32

1

76

zoom
zoom skomentowała: .....

14

52

Tylko Muszinianka
zoom
zoom dodała: ;) ...

1

23

2

1

zoom

2

10

zoom
zoom dodała: :)(:

1

13

0

182

zoom
zoom skomentowała: ...

1

5

Widać że zakochał się w światełkach i marzy już aby dobrać się do nich...
zoom
zoom dodała: Pierniczki

0

0

zoom
zoom polubiła: ...

9

39

zoom
zoom dodała: Oo ?

0

0

zoom
zoom dodała: Oo ?

0

0

zoom
zoom dodała: hehe

0

2

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY