Więcej zszywek z tablicy

Christmas Time

43 dni do swiat!! Znow dlug...
46 dni do swiat!! Macie jak...
55 dni do świąt! Och, u nas...
60 dni do świąt!!! Łatwo wa...
63 dni do swiat! Biel jest ...
65 dni do świąt!! Wasz ulub...
68 dni do swiat! Wasza ulub...
69 dni do swiat! Milej nied...
70 dni do świąt! To zdjecie...
72 dni do świąt! Już zaraz ...
71 dni do swiat!! Milego we...
Just_Me_

Just_Me_ od ChceJuzSwieta

Dodane 25.10 o 9:45
Obserwuj
60 dni do świąt!!! Łatwo wam sie wstaje rano? #zima #christmas #skrzat

60 dni do świąt!

!! Łatwo wam sie wstaje rano? #zima #christmas #skrzat

Zszywka przypięta także na tablicach:

Christmas Time

Odliczanie 2022

Zgłoś naruszenie

Pheebs

Ja zawsze miałam problem ze wstawaniem rano. Pamiętam, że moja mama nawet wspominała, że jako niemowlak płakałam do 1-2 w nocy jak się nikt mną nie zajmował i dopiero potem usypiałam. Do tej pory mój mózg funkcjonuje do 1-2 w nocy, a dopiero potem pozwala się położyć spać. Jeśli położę się spać wcześniej, np około 22, to albo nie mogę zasnąć, albo sen mam przerywany i całą noc się wiercę. Jest mi naturalnie łatwiej położyć się około 1-2 i wstać o 8-9 rano, niż położyć się o 22 i wstać o 6. Nie, nie wymuszam siedzenia do późna, i tak, próbowałam się już "przestawić" w życiu nie raz. Jednak w dalszym ciągu, jak mam wstać o 6 rano, to niezależnie od tego ile godzin spałam resztę dnia jestem zombie.

 |  25.10 o 19:53  

Truskaweczka_22

Ze mną to rano noł kontakt ;D

 |  25.10 o 19:48  

Paulia

Najgorzej w poniedziałek i piątek, w tygodniu jakoś nie mam problemu:)

2  |  25.10 o 16:04  

Just_Me_

Ja nie mam problemu :) jestem przyzwyczajona do wczesnego wstawania ☺️☺️ choć nie ukrywam, że lubię sobie dłużej pospać, a moja ulubioną porą dnia jest wieczór ☺️ pochwalę się, że wczoraj kupiłam pierwsze ozdoby świąteczne ☺️ lampki i skrzaty ☺️ Miłego dnia ❄️☃️❤️

5  |  25.10 o 9:43   Pokaż odpowiedzi

agusiapiotrus

O tej porze roku nie... zapadam w sen zimowy chyba :'). Ale wiosna i latem tak,skoro świt :)

3  |  25.10 o 8:59  

malmie

Tak, całkiem łatwo :)

3  |  25.10 o 7:51  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: