Więcej zszywek ze źródła

beslimuk.blogspot.co.uk

Walcz. Motywacyjny tekst o ... Walcz nie poddawaj się. Cał... Nie bądź niewolnikiem jedze... Nie bądź niewolnikiem jedze... Chwila dla siebie jest bard... Chwila dla siebie. Kliknij ... Postanowienie noworoczne. Z... Postanowienie noworoczne. Z... Szybkie i zdrowe śniadanko....

Cała PRAWDA o byciu FIT.

Kliknij w zdjęcie i przeczytaj - warto !

Polubili: diamondsoul
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

krn78

A ja się nie zgodzę. Twój post dowodzi IMHO, że nie masz pojęcia o dietetyce, o racjonalnym zdrowym odżywianiu, chyba że to tylko poza mająca na celu wywołanie określonego efektu (jeśli była nią prowokacja, to brawo, udało Ci się). Dobrze dobrana dieta nie zakłada jedzenia jednej zupy przez tydzień (co za pomysł, wrzucać w siebie ciągle tę samą, monotonną ilość takich samych składników odżywczych przez kilka dni?). Dziś jesz zupę, jutro pieczonego kurczaka z ziemniakami, pojutrze rybę na parze z ryżem... żaden rozsądny dietetyk nie powie też o minimalistycznych porcjach, bo czasem jedzenia dla jednej osoby jest tyle, że najedzą się dwie. Pewnie, zmniejszone ilości kalorii skutkują szybszym nawrotem poczucia głodu, ale z tego powodu właśnie zwiększa się ilość posiłków, aby te negatywne skutki zminimalizować.

 |  7.06 o 16:51   Pokaż odpowiedzi

nymeria_

Nie rozumiem o co tyle zamętu. Dziewczyna napisała jak jest. I ja się z tym zgodzę. Niestety obecnie bycie FIT jest uważane za luksus, na co nie każdy może sobie pozwolić. Prawda jest taka, że bycie FIT to kolejna moda wymyślona przez ludzi medialnych, którym NIE ZAPOMINAJMY płaci się za to żeby promowali jakiś produkt. Do pewnych rzeczy trzeba podchodzić z dystansem. Żeby żyć zdrowo trzeba zacząć od prostych rzeczy. Mniej żreć, więcej się ruszać! Gwarantuję, że na efekty nie trzeba długo czekać.

1  |  7.06 o 11:32  

kurosakii53

Może i obraziła kogoś (nie czytałam pierwszej wersji)... Każdy to robi, ale nie każdy o tym pisze albo mówi, więc nie hejtowałabym tego. To normalne i nie wiem po co robić z siebie aniołka, który sprzeciwia się takiemu zachowaniu, skoro każda z was też tak robi i z chęcią nie raz by o kimś źle napisała. Domyślam się, że chodziło o te zszywkowe fit jedzonko - dobrze zrobiłaś jeżeli to miałaś na myśli.

 |  7.06 o 10:08   Pokaż odpowiedzi

konto-usunięte

nie przeczytam, nie zmusisz mnie do tego po pierwszych zdaniach. bardzo brzydko P Tobie to świadczy jak podchodzisz do czytelnika

1  |  7.06 o 8:54   Pokaż odpowiedzi

monroe94

Nie wiem jaka była pierwsza wersja bo przeczytałam dopiero teraz, ale bardzo mi się podoba to co napisałaś. Szczególnie ta część o słodyczach, początkowo miałam straszną schizę na temat ich jedzenia, teraz jestem w stanie to wypośrodkować. Prawdą jest to, że bycie fit stało się drogie i promowane są tylko mało dostępne produkty w astronomicznych cenach, a na zwykłym bazarku można kupić typowo polskie warzywa, które są zdecydowanie zdrowsze.

 |  7.06 o 8:26   Pokaż odpowiedzi

Dooorotka

NAPRAWDĘ boli jak się to czyta, uważaj na błędy bo bardzo źle to wygląda. Zgadzam się z VaneskaFit . Na mnie np zrobiłaś bardzo negatywne wrażenie tym postem, mimo że w wielu kwestiach się z Tobą zgadzam.

 |  7.06 o 0:06   Pokaż odpowiedzi

konto-usunięte

przeczytałam dwie pierwsze linijki i zamknęłam, w ten sposób możesz uzyskać odwrotny efekt, nie krytykuj innych w taki sposób, możesz wyrazić zdanie swoje, każdy ma prawo, ale nigdy nie zyskasz grona ludzi gdy będziesz szydzić z innych lub wytykać pewne rzeczy w ten sposób. To dobra rada, nic złośliwego.

3  |  6.06 o 23:53   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: