Więcej zszywek z tablicy

makijaz

10 rzeczy do zrobienia prze...
Makijaż powiększający oczy
...
Ładne style pasujące do każ...
Ewelina Zych on Instagram: ...
22 Didacticiel de maquillag...
joanna74

joanna74

Dodane 28.04 o 17:00
Obserwuj
10 rzeczy do zrobienia przed rozpoczęciem semestru To jest sponsorowany post napisany przeze mnie w imieniu Burt's Bees. Wszystkie opinie są w 100% moje. Nie mogę uwierzyć, że to już powrót do szkoły! To lato zdecydowanie zleciało szybko, ale wiecie, jak bardzo kocham zakupy przed powrotem do szkoły i przygotowywanie się do zajęć, więc nie narzekam ZBYT. Jest kilka rzeczy, które lubię robić przed rozpoczęciem roku szkolnego i pomyślałem, że podzielę się nimi z tobą w poście na blogu! Utrwal rutynę pielęgnacji skóry. Jedną z pierwszych rzeczy, które robię, jest utrwalenie porannej/wieczornej rutyny. Dzięki temu wczesne wstawanie na zajęcia jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Jak na pewno słyszałeś, jak ostatnio mówiłem, staram się włączać więcej naturalnych produktów do mojej rutyny pielęgnacyjnej i ostatnio sięgam po wiele produktów Burt's Bees® w Walmart! Mam dużo zaczerwienień i chociaż nie zostałam formalnie zdiagnozowana, wierzę, że mam również trądzik różowaty. Burt's Bees Face Cleanser for Sensitive Skin był ostatnio dla mnie przełomem! To kremowy środek czyszczący bez mydła, który zawiera 98,9% naturalnych składników, w tym: ekstrakt z bawełny, który zmiękcza…

10 rzeczy do zrobienia przed rozpoczęciem semestru

To jest sponsorowany post napisany przeze mnie w imieniu Burt's Bees. Wszystkie opinie są w 100% moje. Nie mogę uwierzyć, że to już powrót do szkoły! To lato zdecydowanie zleciało szybko, ale wiecie, jak bardzo kocham zakupy przed powrotem do szkoły i przygotowywanie się do zajęć, więc nie narzekam ZBYT. Jest kilka rzeczy, które lubię robić przed rozpoczęciem roku szkolnego i pomyślałem, że podzielę się nimi z tobą w poście na blogu! Utrwal rutynę pielęgnacji skóry. Jedną z pierwszych rzeczy, które robię, jest utrwalenie porannej/wieczornej rutyny. Dzięki temu wczesne wstawanie na zajęcia jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Jak na pewno słyszałeś, jak ostatnio mówiłem, staram się włączać więcej naturalnych produktów do mojej rutyny pielęgnacyjnej i ostatnio sięgam po wiele produktów Burt's Bees® w Walmart! Mam dużo zaczerwienień i chociaż nie zostałam formalnie zdiagnozowana, wierzę, że mam również trądzik różowaty. Burt's Bees Face Cleanser for Sensitive Skin był ostatnio dla mnie przełomem! To kremowy środek czyszczący bez mydła, który zawiera 98,9% naturalnych składników, w tym: ekstrakt z bawełny, który zmiękcza…

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: