Więcej zszywek z tablicy

Ćwiczenia

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Szpagat:*
...
...
Dziewczyny bierzemy się za ...
Kinga_17_

Kinga_17_

Dodane 26.04 o 17:45
Obserwuj
Dziewczyny bierzemy się za siebie !!!

Dziewczyny bierzemy się za siebie !

!!

Zszywka przypięta także na tablicach:
Ćwiczenia Pomysły <33 Pomysły +186 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Moni79

Nie rozumiem ludzi, którzy publikują takie zdjęcia - czy naprawdę ci, co chcą schudnąć mają rozum, by wiedzieć, że 30 dni to za mało?

5  |  2 16.05 o 14:55   Pokaż odpowiedzi

Littlekitten

to są dwie inne osoby patrzcie na włosy

 |  9.05 o 6:36  

Yoshiko66

to w ogole dziala? laski ktoras testowala?

1  |  8.05 o 18:52  

sticQ

Moim zdaniem to są dwie inne osoby ; )

7  |  6.05 o 21:30   Pokaż odpowiedzi

Melaxdd

Ta po prawej to jakaś anorektyczka! Dziewczyny, wiem że chcecie poprawić swoją wagę, ale nie doprowadzajcie się do takiego stanu :)

3  |  4 5.05 o 8:45   Pokaż odpowiedzi

Kubaa_99

Prawda jest taka. Zadziała jeśli Twój brzuch nie rest pokryty tłuszczem, jeśli jednak jest to zbudujesz te mięśnie, lecz nie będą one widoczne przez tkankę tłuszczową, która będzie je zakrywała. Najlepiej zacząć biegać i robić ćwiczenia na brzuch w tym samym czasie. Wraz ze spalaniem tłuszczu podczas biegania będą stawały się bardziej widoczne mięśnie na brzuszku :)

7  |  3.05 o 20:54  

Angela8110

dziewczyny ciężko mu jest uwierzyć w to, że jest to metamorfoza po miesiącu ćwiczeń. Po pierwsze z takim rozmiarem to nigdy po ćwiczeniach nie osiągnie się takich efektów, mięśnie można wyrobić ale będą pod tą warstwa tłuszczu i nigdy nie zauważymy efektów. Przede wszystkim dieta i cardio a później ćwiczenia na brzuch i nie codziennie.

1  |  3.05 o 11:51   Pokaż odpowiedzi

Dierai

Kochane, kochane, kochane... Brzuch robi się tylko i wyłącznie w kuchni!! Na brzuszku są bardzo delikatne mięśnie, które muszą mieć czas na regenerację. Widziałyście kiedyś zdeformowane mięśnie na brzuchu?? To są efekty zbyt mocnego przerywania przy intensywnych ćwiczeniach!! 2 razy w tyg po 3 serie na brzuch wystarczą a tak to kuchnia i aeroby<3!! :)

 |  29.04 o 22:22  

loveturkus

po pierwsze odnośnie wcześniejszego kom wiadome jest ze te zdj są zestawione ze sobą tylko po to by zwrócic na to uwagę proste ze w 30 dni nie otrzyma sie takie różnicy choćby nie wiadomo co wiec to sa na pewno dwie inne kobiety :) po drugie może rewelacyjnych efektów nie będzie ale zawsze to lepsze niż nic nie robienie :) poza tym jak ktos zobaczy mało powtórzeń to chętniej zacznie a kto wie czy sie nie uzależni od ćwiczeń :)

5  |  29.04 o 20:38   Pokaż odpowiedzi

sylvien

Mogę wam od razu powiedzieć, ze te ćwiczenia nie poskutkują jakbyście chciały. Po pierwsze, mięśnie muszą mieć czas na regeneracje przynajmniej jeden dzień, czasem po cieższych ćwiczeniach nawet dwa. Po drugie przynajmniej w początkowych dniach liczba powtórzeń jest zbyt mała.

1  |  1 29.04 o 16:44  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: