wlosowyKtosiek

Dbam o delikatne i cienkie włosy oraz dążę do długich zdrowych włosów. :) Jeśli chcesz mnie na bieżąco śledzić, zapraszam na mój blog www.wlosowyktosiek.blogspot.com, a także na mojego Instagrama @wlosowyktosiek :)
wlosowyKtosiek
Moje tablice obserwuje 40 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Przemyśl
KLIKNIJ W ZDJĘCIE
Sekret tkwi w umiarze | Czyli słów kilka o porcjach kosmetyków
"Cóż, czasami nie zdajemy sobie sprawy, że za nieodpowiedni wygląd włosów, mimo odpowiedniego doboru kosmetyków, odpowiada również ich ilość, jaką nałożymy." KLIKNIJ W ZDJĘCIE ABY PRZEJŚĆ DO WPISU
"Przez kilka lat włosomaniactwa zapoznałam się z moimi włosami na tyle, aby wiedzieć jak się z nimi obchodzić. Wyrobiłam sobie pewną technikę np. mycia włosów, czy nakładania odżywek, tak, aby uzyskać najlepsze efekty. Myślę, że ten post może być pomocny dla posiadaczek cienkich włosów, które mają problemy z tzw. przyklapem, ale również dla osób początkujących, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o technikach i trikach w pielęgnacji włosów" Moja metamorfoza cienkich, średnioporowatych włosów na przestrzeni 6 lat. :) Jeśli szukacie olejów do średnioporowatych włosów, to zapraszam na bloga. :) Klik w zdjęcie.

"W sieci jest wiele wpisów, mówiących o tym, że oleje z omega 9 są dedykowane dla włosów średnioporowatych. Ja szczerze mówiąc, nie stosowałam się do tej reguły i moje wybory były różne : olej makowy, olej z pestek winogron. Ale jak jest w praktyce? Postanowiłam to przetestować i ocenić, czy moje średnioporowate włosy dobrze reagują na omega 9. " Po lewej włosy teraz, po prawej włosy rok temu... ;) 
Bardziej pogrubione, gęstsze i dłuższe! I przede wszystkim zdrowsze! Klik w zdjęcie :)