Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

filmy

jesteś piękniejsza niż ci się wydaje
świetny film dawno się tak nie uśmiałam:D
Co zrobiłby Jezus???
Przysięga małżeńska
Czas na zmiany
;Spotkanie; a ty co byś zrobił gdybyś wiedział kiedy umrzesz?
;Późną nocą
;The Encounter Spotkanie;) "Polskie Napisy
"z drugiej strony" a co jeśli nasze zycie obróci sie o 180' ?
"pozywając diabła"
Sekret

Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

Co robię każdego dnia z moim życiem? You're all surrounded - korean drama 2014
Opowieść o młodych policjantach, rozpoczynających służbę na jednym z komisariatów w Gangnam. Główny bohater Eun Dae Gu skrywa rodzinną tragedię z przeszłości (standardowo :P), przez co nie jest szczególnie przyjacielski czy towarzyski, do policji wstępuje z myślą o wendetcie.
Liczba odcinków: 20 Nowhere Boys - Series Trailer
Opis: Serial fantasy opowiada o przygodach kilku nastolatków, którzy wracając ze szkolnej wycieczki znaleźli się w równoległej rzeczywistości. Nie mają pojęcia jak do tego doszło i nie wiedzą jak wrócić do własnego świata.
Naprawde sympatyczny serial (1 seria liczy sobie 13 odcinków), a trafiłam na niego zupełnie przypadkowo poszukując filmu "Nowhere Boy" którego tytuł PL to "John Lennon. Chłopak znikąd" xD [Trailer] School 2013 (학교 2013) Opis: Szkoła jest najcięższym i najpełniejszym wyzwań okresem w życiu każdego z nas. Jung In Jae (Jang Na Ra) i Kang Se Chan (Daniel Choi) są nauczycielami, którzy próbują naprowadzić swych uczniów na właściwą drogę. Uczniowie Ko Nam Son (Lee Jong Suk), Song Ha Hyung (Park Se Young), Lee Gang Joo (Ryo Hyo Jung) i Park Heung Soo (Kim Woo Bin) przeżywają swe wzloty i upadki i starają się przetrwać w szkolnej rzeczywistości.
(całość liczy sobie 16 odcinków) Polecam nawet tym którzy czasy liceum mają już za sobą. Limit (2013) Trailer 
Opis: Licząca sobie 12 odcinków historia opowiada o losie pięciu licealistek, które jako jedyne przeżywają wypadek autobusu, w którym giną wszystkie ich koleżanki. Porzucone z dala od cywilizacji postanawiają podjąć próbę przetrwania. A CHINESE TALL STORY (2005) Trailer (tytuł PL - Niebezpieczna kraina)
Opis: Więziony przez króla gadów wojowniczy mnich, Triptaka, otrzymuje od Meiyan, kobiety-demona, pomoc w ucieczce oraz szansę na uratowanie swoich uczniów. ... Earthsea (trailer) (tytuł PL - Ziemiomorze)
Opis: Kiedy młody Ged odkrywa, że jest czarodziejem, wyrusza do magicznego świata, aby uczyć się kontrolować swoje zdolności. Linkin Park - CASTLE OF GLASS
Przypnij Polub Komentuj
  297

"pozywając diabła"

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Przypięli też do swoich tablic Przypnij

Użytkownicy także przypinają:

Zmień tło
do góry