Więcej zszywek z tablicy

Ćwiczenia

Te ćwiczenia pomogą wam wys...
Uda - wewnętrzna strona 2
Nogi, pośladki, uda, łydki
uda - wewnetrzna strona
Zgrabne uda
Najlepsze ćwiczenia na wewn...
wydaje sie ciezke i naprawd...
20 minutowy trening na seks...
Ćwiczenia na uda
Bieganie –...
20 minutowy trening na seks...

Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

FREAKY Official Trailer (20... THE 355 Trailer (2021) DO WSZYTSKICH POLEK  (aborc... DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU a ... 5 sposobów na Halloweenowe ... WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZ... ZAKAZ ABORCJI to nie rozwią... Przykładowy dzień diety z f... RAYA AND THE LAST DRAGON Tr...
paulina1804

paulina1804 od ivilin

Dodane 2.06 o 15:13 z

www.youtube.com

Obserwuj

20 minutowy trening na seksowne UDA I POŚLADKI dla

początkujących - Natalia Gacka + Mel B brzuch - tak od tygodnia wygląda mój plan ćwiczeń. Robimy te ćwiczenia co drugi dzień, w dniach "przerw" robię ćwiczenia na łydki. Tak się złożyło, że moje współlokatorki również stwierdziły, że trzeba coś ze sobą zrobić. :D Zaczęły ćwiczyć tydzień wcześniej ode mnie - ja zapomniałam wtedy przywieźć wdzianko ze sobą (wiem, to była marna wymówka, ale...). Powiem wam jedno, ćwiczenia w grupie, wzajemne motywowanie i sprawdzanie, czy każda dobrze wykonuje ćwiczenia działają cuda. Na pewno sama nie byłabym skłonna tak się pilnować, a przede wszystkim nie przynosiłoby mi to tak wiele radości. Więc, jeżeli tylko macie kogoś, kto też chciałby się troszkę poruszać - bierzcie go bez mrugnięcia okiem. Na prawdę warto. ;)

Wymiary mojego ciałka (przy wzroście 162cm) na dziś to:
talia - 71cm
brzuch - 85cm ;(
biodra - 95cm
łydki - 37cm ;(
uda - 57cm ;(

Życzę wszystkim walczącym powodzenia. Wierze w was i mam nadzieję, że damy radę... No ba, na pewno nam się uda. :D

Zszywka przypięta także na tablicach:
Look and Fit Mój styl fit Ćwiczenia +35 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Reus21

A teraz co ćwiczysz?

 |  13.04 o 15:37  

Reus21

A może próbowałaś ćw mel b brzuch ?

 |  12.04 o 19:15   Pokaż odpowiedzi

Reus21

A co dokładnie ćw z mel b ? tak wgl to z czego chciałaś by najbardziej schudnąć? :D

 |  11.04 o 23:35   Pokaż odpowiedzi

Reus21

A próbowałaś ćw skalpel z chodakowską lub mel b deje to jakiś efekt?

 |  11.04 o 11:18   Pokaż odpowiedzi

Reus21

Próbował ktoś tych ćwiczeń ? widać jakieś efekty?

 |  3.04 o 22:00   Pokaż odpowiedzi

kindziao

po ilu widać efekty ?

 |  23.08 o 14:54  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: