Więcej zszywek z tablicy

Konkursy

KONKURS - Wiosenne inspirac...
KONKURS - KOBIECE INSPIRACJ...
Konkurs książkowy “Ogród Lo...
Konkurs książkowy “Żyj po s...
KONKURS Narzeczona z second...
KONKURS “Prosto i uważnie n...
Konkurs “ Jak jeść słodycze...
❆❆ KONKURS Mój sposób na zi...
KONKURS Kolorowa rewolucja
...
KONKURS ❅ Magia Świąt ❅

Gr...
♡ Halloweenowy zawrót głowy...
✪ Konkurs: Jesienne inspira...
Konkurs "Włos doskonał...
(◕‿◕✿) KONKURS - Lato z Far...
KONKURS - Piękne stopy z Ni...
“Macierzyństwo to taki zawó...
❤ KONKURS ❤

Każda z Nas ma...
Nie bez przyczyny mówi się ...
Drogi ZSZYWKOWICZU...

Wyob...
♡ KONKURS ♡

Książka to zaw...
❅❅❅ List do Świętego Mikoła...
Książki Kasi Ogórek "T...
Nastrajacie się już na nadc...
Słyszeliście o naszym nowym...
Nadeszła jesień, robi się c...
Zgarnij książkę pełną niezw...

Więcej zszywek ze źródła

zszywka.pl

ATRAMENTOWA DRUKARKA HP DES... Szer. górą 36 cm
Szer. dołe... KONKURS - Wiosenne inspirac... KONKURS - KOBIECE INSPIRACJ... xooxxo 3 Koktajle na bazie herbaty... vovovo .,., xoxox
ZszywkaPL

ZszywkaPL

Dodane 30.10 o 14:14 z

zszywka.pl

Obserwuj

KONKURS “Prosto i uważnie na co dzień”


Ciągle się spieszymy, ciągle nie mamy czasu, pędzimy, popadamy w rutynę. Zapominamy o tym, że czasem trzeba i warto się zatrzymać, by odetchnąć i odnaleźć spokój oraz harmonię.
Każdy z nas ma swój własny sposób i plan na życie.
Jaki jest Twój? Co jest dla Ciebie najważniejsze, do czego dążysz? Czy masz swój własny przepis na szczęście?
Odpowiedz i zyskaj szansę na wygraną. Komentarz zostaw pod tym obrazkiem.

** Do rozdania mamy 5 książek Prosto i uważnie na co dzień autorstwa Agnieszki Krzyżanowskiej.
Książka ta inspiruje i pomaga odnaleźć to co najważniejsze w życiu. Wskazuje jak budować relacje, dzięki którym będziemy się rozwijali, a jak odrzucić te toksyczne, które nas niszczą. Pomaga osiągnąć harmonię w życiu i podpowiada jak żyć w zgodzie z samym sobą.

** Konkurs trwa do 11 listopada 2018 roku.

** Wyniki ogłosimy 15 listopada 2019 roku.

Do dzieła ZSZYWKOWICZE!:)

REGULAMIN jest dostępny po kliknięciu w obrazek.

Zszywka przypięta także na tablicach:
różne Pomysły Zszywkowe Różności Inne;) +1 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

ZszywkaPL

Kolejna książka autorstwa Agnieszki Krzyżanowskiej do wygrania tutaj zszywka.pl/p/konkurs-ksiazkowy-zyj-po-swojemuswi-24993928.html

 |  14.08 o 11:16  

ZszywkaPL

Zachęcamy do udziału w nowym KONKURSIE: zszywka.pl/p/konkurs-narzeczona-z-second-handumi-24940989.html

 |  25.07 o 14:11  

Fabuleux

Aby zdobyć szczyt najpierw trzeba się mocno namęczyć ale mimo iż wspinanie się jest trudne to widoki są tego warte. Uważam, że życie trzeba planować z wyprzedzeniem aby mieć do czego dążyć. Zawsze staram się być zorganizowana i mieć plan a i plan b gdyby coś nie wyszło aby w moim życiu nie było haosu. Dziesięcioletni plan w przód również mam ponieważ jak zaplanuję, że za 10 lat chciałabym mieć już swój własny dom to mam do czego dążyć. Mam motywacje do cięższej nauki na studiach, cięższej pracy aby osiągnąć swój cel. Czy to cel duży jak dom czy mały, że chcę zjeść ciasto więc aby je zjeść muszę je zrobić i upiec, nie ważne jakiej wielkości to cel zawsze daje z siebie 100%. Nie zawsze to co robię jest przeze mnie lubiane i lekkie ale gdy wiem, że na końcu mojej ciężkiej pracy czeka cudowna nagroda, czy coś o czym marzę to warto się przemęczyć. Wiadomo odpoczynek też planuję i nigdy nie zapominam, że zdrowie i rodzina jest najważniejsze !

 |  11.11 o 23:18  

karolina2701

c.d. Żyć, nie dążąc do tego, żeby mieć więcej, i nie poszukując ekstremalnych doznań, tylko tak, żeby doświadczać miłości i bliskości innych. Drogowskazem na tym szlaku są codzienne rzeczy. Wszystkiemu można nadać rangę, ciesząc się własnym życiem, które przecież już się nigdy nie powtórzy...

 |  11.11 o 23:03  

karolina2701

Szczęście to dla mnie drobne radości, które ozdabiają szarą codzienność niczym piękna broszka przypięta do prostej sukienki. Dzięki nim odrywam się od monotonii i rozweselam się, ale przede wszystkim jest to zwykła przyjemność, która ze zwykłego dnia może uczynić święto. To może być np. cieszenie się rodzinną atmosferą podczas posiłku, piękne niebo, przyroda, ulubiony tomik poezji, zrobienie prawa jazdy, oglądanie tęczy po deszczu itp. Z takich rzeczy składa się właśnie szczęście. Dzięki temu jestem całkiem bogata w umiejętności i kolekcjonuję doświadczenia. To, że w życiu nie będę księżną Kate lub Meghan, nie znaczy nie mam powodów do zadowolenia i dumy. Szczęście utkane jest czynnościami, które dla kosmosu i świata nie mają żadnego znaczenia. Dla mnie- już tak. Szczęście to stan ducha. I jest za darmo, dla wszystkich czujących i myślących o sobie dobrze ludziach. Warto więc żyć tak, by zdążyć życie posmakować i niczego nie żałować.

 |  11.11 o 23:02  

Karmenn

Jestem w połowie pisania historii dzisiejszego dnia, gdy tusz z czarnego przechodzi w szary, aż w końcu całkowicie zanika. Wstaję i przeszukuję szafkę w poszukiwaniu innego długopisu. Dopisuję jeszcze kilka zdań i popijając herbatę czytam, wszystko od początku, aby móc jeszcze raz to przeżyć. Taki właśnie jest mój przepis na szczęście, na życie życiem, a nie tylko na istnienie. Każdego ranka wstaję wcześnie i korzystam ze wszystkich chwil, tak aby wieczorem móc siąść i zapełnić kolejną stronę w pamiętniku czymś wartościowym, aby nie czuć wstydu przed samym sobą, że marnuję czas jaki został mi dany. Choć czasem obraz szczęścia blaknie, to wiem że mogę otworzyć nowy rozdział i intensywność barw wróci na swoje miejsce. Nie można zrezygnować ze szczęścia bez wcześniejszego szukania. Dobrze jest o tym nie zapominać.

1  |  11.11 o 22:15  

OnlyYoou

...Jako dziecko planowałam, że pójdę na dobre studia, znajdę dobrą pracę, wyjdę za mąż i założę rodzinę-czyli jednym słowem będę szczęśliwa. Życie mi jednak pokazało, że to wszystko nie będzie takie łatwe do zrealizowania jakie było w głowie małej dziewczynki. Aktualnie jest na pierwszym etapie mojego planu-czyli na studiach i mam wrażenie, że marnuję swój czas na ten kierunek, ale to nie zmienia faktu że chcę zrealizować swój plan, mimo że nie wszystko potoczyło się po mojej myśli i nie jestem w pełni zadowolona, bo plan i jego etapu mogą się zmienić lub nie zostać w pełni zrealizowane, ponieważ nie wiem co przyniesie jutro, ale to nie zmienia faktu że mogę być szczęśliwa i spełniona, więc pamiętajmy, że nie wszystko dzieje się tak jakbyśmy chcieli, ale starajmy się zrobić wszystko byśmy byli szczęśliwi, a nawet jeżeli życie sprawia że jest inaczej to dajmy sobie czas, bo nie wszystko jest takie jak wygląda na pierwszy rzut oka i nawet zły dzień na koniec może okazać się tym dobrym.:)

 |  11.11 o 21:33  

OnlyYoou

Każdy człowiek ma jakiś plan na życie, nawet jak mówi, że jest inaczej. Przecież każdy stawia sobie cele, które prędzej czy później osiągnie. Stawiając sobie cele tworzymy i spełniamy nasz plan. Sama staram się tworzyć swój własny plan, choć nie zawsze mi się udaje go realizować. Gdy nie idzie po mojej myśli, staram się wszystko tak zmienić tak bym była w rezultacie choć w połowie zadowolona. Przyznam, że często mam dosyć i chcę się poddać i najlepiej rozpłakać, ale wiem że muszę byc silna. Z tych lepszych dni staram się ,, wycisnąć" jak najwięcej i chcę by trwały jak najdłużej. Z tych gorszych staram się wyciągnąć coś dobrego. Bardzo dobrym sposobem jest zastanowienie się czy te złe rzeczy, które nas spotykają będą miały znacznie za 5 lato w większości przypadków okazuje sie, że nie, choć aktualnie przeżywamy nasz mały ,, koniec świata" i nie wyobrażamy sobie, że będzie lepiej, ale musimy pamiętać, że po każdej nocy przychodzi dzień i tak będzie w naszym przypadku...

 |  11.11 o 21:21  

ola0001

Także słuchaj serca a ono doprowadzi cię do szczęścia. W Nowym roku chce zacząć studia teraz wiem, że umiem i potrafię.

 |  11.11 o 20:08  

ola0001

Pisząc te słowa mam łzy w oczach. Czekają mnie ogromne zmiany w życiu, w końcu się na nie odważyłam, dlatego też potrzebuję tej książki. Po skończeniu szkoły zrezygnowałam ze studiów i zrezygnowałam z siebie. Nie miałam odwagi, nie miałam wsparcia rodziny, powtarzałam sobie, że nic nie umiem i nic nie potrafię. Tak to te słowa spowodowały, że stałam się słaba, zamknęłam się w sobie,odizolowałam od ludzi. Po prostu wpadłam w depresję. I tak wyglądało moje życie prawie przez 3 lata. Ale teraz to się zmieniło. Ostatni miesiąc udało mi się przebywać wśród wspaniałych ludzi którzy pomogli mi zrozumieć, że życie mija a ja stoję w miejscu. Zaczęłam żyć jak ludzie wokół mnie, łapać każdą chwile, otwrałam się na nowe znajomości. . I chcę żeby tak zostało. Mimo, że wciąż się boję chcę iść w przód nie patrzeć za siebie, zostawić wszystkie te rzeczy i ludzi którzy mnie ograniczają. Teraz wiem, że najważniejsze to słuchać swojego serca.

 |  11.11 o 20:08  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: