Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek ze źródła

lubimyczytac.pl

Huntley Fitzpatrick - Moje ... Wszystko co w Tobie kocham Gracz - Vi Keeland 
***
PEŁ... 37/2017
Autumn spotyka niep... 36/2017
The Last Regret są ... To co najważniejsze Stephanie Garber - Caraval.... Sara Wolf - Brutal Precious... Sara Wolf - Forget me alway...
Obserwuj profil
katniss88

katniss88

Dodane 17.07 o 19:18 z

lubimyczytac.pl

 100

37/2017
Autumn spotyka nieprzyjemna sytuacja: przez przypadek zostaje zamknięta w szkole na cały weekend. Gdy wydaje jej się, że gorzej już być nie może, okazuje się, że ma towarzysza. Dax to gość, o którym niewiele wiadomo, poza tym że nie cieszy się dobrą opinią: ciągnie się za nim wspomnienie bójki i poprawczaka. Autumn cały czas ma nadzieję, że Jeff, jej prawie-chłopak, odgadnie, co się jej przydarzyło, i zaraz po nią wróci. Ale Jeff nie przychodzi. Nikt jej nie szuka.

Wygląda więc na to, że Autumn spędzi następne dni, jedząc przekąski z automatu i gadając z gościem, który ewidentnie nie ma na to ochoty. Na początku rozmowa się nie klei, ale gdy Autumn i Dax stopniowo otwierają się przed sobą, dziewczyna widzi, że coś między nimi iskrzy... i zaskakuje. Ale czy poza szkolną biblioteką ich uczucia mają szansę na przetrwania? Czy każde pójdzie swoją starą drogą, czy może… wyruszą wspólną ścieżką?

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
lofelive
Adashi

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY