Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

4 miesiąc :)
,,sen jest kuzynem śmierci&...
no właśnie...
...
No przysiegam! 100%
...
Prawda ;)
sprawdzone ćwiczenia na pię...
Ćwiczenia na szpagat ;D
...
Rytm organizmu w ciągu doby :)
nice
pazurki
Ćwiczenia rozciągające do s...
smoothie  - nowe przepisy -...
włóż świecące patyczki do s...
...
...
No właśnie
podejmiecie?
Depp o Jack'u czyl...
Każda sekunda to szansa na ...
podstawa by osiągnąć cel..
Na brzuszek, naprawde dzial...
Po każdym treningu wkładaj ...
Ratownik93

Ratownik93

Dodane 6.08 o 21:58
Obserwuj
4 miesiąc :)

4 miesiąc :)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Ravenos

Powodzenia w wychowaniu i oby było zdrowe ;)

2  |  1 12.08 o 16:42  

maurerkamila

Tili, a ja naprzyklad lubię oglądać zdjęcia takich brzuszków :))

2  |  1 11.08 o 21:09  

inousis

znam dziewczyny w wieku 16 lat, które mają maluchy. wcześnie, nie planowały. ale gdyby mogły cofnąć czas nic by nie zmieniły. kochają swoje pociechy nad życie, mimo młodego wieku. wpadka? tak owszem, wpadły. ale to była ich najlepsza "wpadka" w życiu. obie mają pracujących partnerów, więc mają za co żyć. i uwierzcie mi, wolą zmieniać pieluchy niż jeździć po klubach. 21 lat to najlepszy czas na dziecko. dla mnie mogłabym mieć dzidziusia nawet w wieku 18 lat, jeśli miałabym pracę, partnera również zarabiającego i własne mieszkanie. poza tym jeśli ktoś chce mieć dziecko, powinno się te plany "spełnić" do 25 roku życia. bo później można mieć problemy z zajściem w ciążę. nieważny jest wiek, co ludzie mówią i myślą, ważne jest szczęście z maluszka. życzę pozytywnego rozwiązania i aby maluszek był zdrowy :)

7  |  3 11.08 o 17:27   Pokaż odpowiedzi

violet_angel

Ludzie którzy tak piszą pewnie nie mają swojego życia i chcą się wymądrzać co to nie oni, a pisząc takie rzeczy można komuś zrobić przykrośc bo sorry ale nie znacie jej nie wiecie w jakiej jest sytuacji, a wstawiajac to zdj chciała podzielić się cudem jakim jest dziecko i nie wazne ile ma się lat jeśli chce zostać matką i chce dziecko wychować to trzeba pogratulować. Gratulacje Ratownik93

4  |  3 11.08 o 17:20  

Alli30

Nie rozumiem osób które , piszą takie przykre rzeczy osobie która wstawiła zdiecie ze swoim brzuszkiem , ta dziewczyna chciała sie tylko " pochwalić " , co w tym złego ?? A osoby które to denerwuje alebo im to przeszkadza , to po co wchodzą i komentują , naprawde tego nie rozumiem , nie macie sie na kim wyrzyżyć ?? Naprawde coraz częściej trace nadzieje na normalne społeczeństwo . Gratuluje mam nadziej że dzidziuś będzie cały i zdrowy :D

5  |  1 11.08 o 12:28  

MyOnlyDream

Jak uroczo *.* Trzymaj się mocno. ;)

2  |  11.08 o 0:40  

maurerkamila

jej słodki :) wypchalo cię (oczywiście to dobrze :) )

1  |  3 9.08 o 22:31  

muffinek55

;)

1  |  9.08 o 17:30  

miolkita

Daj Ci Panie Boże cudowną rodzinę męża dzieci, pracę marzeń spełnienie zawodowe. Ale "jak se pościelesz tak się wyśpisz" - im więcej pracy włożysz w kreowanie swojej przyszłości tym większą masz szansę na powodzenie, Ty widzę że wolisz na skróty - Twoja sprawa, ale skoro chwalisz się tym publicznie to również liczysz się z oceną publiczności, a publiczność nie jest od słodzenia, jest od wyrażania opinii zarówno dobrych jak i złych, a mi się Twoja KOLEJNOŚĆ totalnie nie podoba

4  |  3 9.08 o 16:56   Pokaż odpowiedzi

kasta1993

Czytam komentarze i śmiać mi się chce z tych ludzi, którym nie wszystko wyszło po ich myśli i szufladkują innych. Mam skończone 21 lat, planujemy z narzeczonym niedługo ślub, za własne zaoszczędzone pieniądze bo rodzice jednej i drugiej strony nie mają. Oboje pracujemy i nie dorywczo ani na żadne zlecenia. Jedyne na co sama nie zapracowałam to mieszkanie, które dostałam po dziadkach. Ja dodatkowo studiuję zaocznie. Nie, nie mamy dzieci i nie jestem w ciąży, ale wiem, że gdyby było to mamy na to świetne warunki. :) Oboje bardzo chcemy dziecka, ale czekamy do ślubu. 21 latka i 40 latka może być samodzielną kobietą, ale też 21 latka i 40 latka może być nieporadna życiowo. Nie szufladkujmy innych bo to żenujące :)

5  |  3 9.08 o 2:55   Pokaż odpowiedzi
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: