Więcej zszywek z tablicy

Diy

Mandarynki to jedne z najpo...
SYROP IMBIROWO-MIODOWY....I...
Powiedzieć, że cytryny są z...
Mandarynki to jedne z najpo...
Czosnek ma silne właściwośc...
Lecznicze kolory!!! Powtarz...
Wyszczuplający napój pokrzy...
O TYM MUSI WIEDZIEĆ KAŻDA K...
6 sposobów, by włosy rosły ...
10 pomysłów jak wykorzystać...
Skuteczna dieta odchudzając...
Domowe ROZJAŚNIANIE włosów....
JAK OSZUKAĆ GŁÓD ? 7 TRIKÓW...
WYBIELANIE ZĘBÓW - SSANIE O...
BEZBOLESNA DEPILACJA? Nie m...
Puder prasowany własnej rob...
...
WOW!
domowa mikstura (prosty prz...
Dziennik Fitness / Dziennik...
szalik robiony na rękach
Sprawdzone sposoby na powię...
lisek
...
Najlepsze aplikacje do odch...
...
adusia3009

adusia3009

Dodane 23.11 o 13:01
Obserwuj
6 sposobów, by włosy rosły szybciej! 1) Codziennie przez dwie, trzy minuty masuj skórę głowy. Zabieg ten możesz wykonać opuszkami palców lub specjalnym urządzeniem. Regularne masaże wzmocnią cebulki włosów i przyspieszą ich wzrost. 2)Właściwa higiena: Dwa, trzy razy w tygodniu myj włosy szamponem i stosuj odżywkę. 3)Raz na jakiś czas dokładnie oczyść swoje przybory do czesania. Pamiętaj też, by nikomu nie pożyczać swojego ręcznika, grzebienia oraz szczotki. 3)Regularne podcinanie: Raz na dwa, trzy miesiące podetnij włosy. Nie musisz ścinać dużo. Wystarczy skrócić je o centymetr, by wzmocnić je i poprawić wygląd końcówek. 4)Odpowiednia dieta: Menu bogate w żelazo, cynk i witaminy A, C, E wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost. Aby cieszyć się okazałymi puklami, jedz jak najczęściej wołowinę, ryby, szpinak, fasolę, soję, jogurty oraz rodzynki. 5)Sok z cebuli: W sokowirówce wyciśnij sok z dwóch cebul, wmasuj go w skórę głowy i pozostaw na pół godziny. Po tym czasie umyj głowę szamponem. Aby osiągnąć najlepsze efekty, powtarzaj zabieg dwa razy w tygodniu przez trzy miesiące. 6)Napar z pokrzywy: Zalej szklanką wrzątku łyżeczkę ziela pokrzywy, po kwadransie odcedź płyn i wypij herbatkę. Pij każdego dnia dwie porcje naparu.

6 sposobów, by włosy rosły szybciej!

1) Codziennie przez dwie, trzy minuty masuj skórę głowy. Zabieg ten możesz wykonać opuszkami palców lub specjalnym urządzeniem. Regularne masaże wzmocnią cebulki włosów i przyspieszą ich wzrost. 2)Właściwa higiena: Dwa, trzy razy w tygodniu myj włosy szamponem i stosuj odżywkę. 3)Raz na jakiś czas dokładnie oczyść swoje przybory do czesania. Pamiętaj też, by nikomu nie pożyczać swojego ręcznika, grzebienia oraz szczotki. 3)Regularne podcinanie: Raz na dwa, trzy miesiące podetnij włosy. Nie musisz ścinać dużo. Wystarczy skrócić je o centymetr, by wzmocnić je i poprawić wygląd końcówek. 4)Odpowiednia dieta: Menu bogate w żelazo, cynk i witaminy A, C, E wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost. Aby cieszyć się okazałymi puklami, jedz jak najczęściej wołowinę, ryby, szpinak, fasolę, soję, jogurty oraz rodzynki. 5)Sok z cebuli: W sokowirówce wyciśnij sok z dwóch cebul, wmasuj go w skórę głowy i pozostaw na pół godziny. Po tym czasie umyj głowę szamponem. Aby osiągnąć najlepsze efekty, powtarzaj zabieg dwa razy w tygodniu przez trzy miesiące. 6)Napar z pokrzywy: Zalej szklanką wrzątku łyżeczkę ziela pokrzywy, po kwadransie odcedź płyn i wypij herbatkę. Pij każdego dnia dwie porcje naparu.

Zszywka przypięta także na tablicach:
Włosy i Fryzury <3 moda
Zgłoś naruszenie

edutyk122

A jaki to kolor włosów? ? :)

 |  27.11 o 10:05  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: