Więcej zszywek z tablicy

Odzież fullprint

Obniżamy ceny także na nasz...
Koszulki z pełnym nadrukiem...
Statek kosmiczny nad miaste...
Czerwony tshirt fullprint z...
Ratusz Wiedeński w wersji f...
Koszulka fullprint American...
Koszulka fullprint Africa L...
Propozycja dla tych którzy ...
Czerwono biała koszulka z n...
Co można powiedzieć patrząc...
Przykład na to jak wiele mo...
Czy czarny lew istnieje? Te...
Czy ten orzeł nie jest pięk...
Prezentujemy Państwu koszul...
Koszulka z pełnym nadrukiem...
Koszulka żużlowa termoaktyw...

Więcej zszywek ze źródła

fullprintwear.pl

Statek kosmiczny nad miaste... Czerwony tshirt fullprint z... Ratusz Wiedeński w wersji f... Koszulka fullprint American... Koszulka fullprint Africa L... Koszulka fullprint Zielonog... Kocham moje myszy :) Koszulka żużlowa Zielonogór... Propozycja dla tych którzy ...

Czy ten orzeł nie jest piękny?

Symbolizuje on i słońce i ogień. Jego wyrazistość kolorów porazi niejednego gapia. Pokaż się na imprezie, pokaż się na mieście, fotograficzny nadruk z przodu i z tyłu koszulki robi naprawdę ogromne wrażenie.

Unikatowa koszulka z pełnym nadrukiem od firmy FPwear. Nadruk wykonany metodą sublimacji, jakości fotograficznej. Jest nieścieralny, niespieralny i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne.

Nawet po wielokrotnym praniu koszulka wygląda jak nowa. Nadaje się idealnie na imprezę w klubie, domówkę lub na wypad z przyjaciółmi na miasto. Zachwyć wszystkich swoim nietuzinkowym wyglądem. Jeśli masz już dosyć koszulek, w których Twój nadruk odpada lub marszczy się, koszulka po praniu wygląda na wygniecioną, poszarpaną, czas to zmienić! Czas na koszulkę fullprint.

Koszulka oferowana jest w rozmiarach: S,M,L,XL i jest wykonana w 100% z poliestru. Idealna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Cena 89 zł

Zszywka przypięta także na tablicach:
Ubrania Odzież fullprint All New
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: