Więcej zszywek z tablicy

Włosy

Piękne włosy
Warto kliknąć i zobaczyć ja...
Porównanie składników odzyw...
dostępne na allegro
stosowalyscie ? ja dopiero ...
Pętelka
Hej, która z Was próbowała ...
Hej, czy stosowałyście któr...
Pomocy, polećcie coś co Wam...
workout21

workout21

Dodane 12.01 o 19:52
Obserwuj
Hej, czy stosowałyście którekolwiek z tych ampułek? Posiadam wszystkie trzy... Kto odwiedza biedronke ten wie że ampułki z Marion zachęcają swoją niską ceną, a te ostatnie zakupiłam w sklepie fryzjerskim. Skusiłam się ponieważ podobno pomagają w walce z wypadajacymi włosami. Może ktoś coś o nich napisać?

Hej, czy stosowałyście którekolwiek z tych ampułek?

Posiadam wszystkie trzy... Kto odwiedza biedronke ten wie że ampułki z Marion zachęcają swoją niską ceną, a te ostatnie zakupiłam w sklepie fryzjerskim. Skusiłam się ponieważ podobno pomagają w walce z wypadajacymi włosami. Może ktoś coś o nich napisać?

Zszywka przypięta także na tablicach:
Włosy pielęgnacja Kosmetyki
Zgłoś naruszenie

ptysie

ja posiadam te zielone, wzmacniające i użyłam dopiero 3, co do wypadania włosów to póki co się nie wypowiem, myślę że za szybko, ale póki co włosy super się rozczesują, dobrze układają i mają większość objętość, podczas spłukiwania włosy wydają się szorstkie jednak już podczas czesania to uczucie znika, i mają "fajny" wygląd. Ja jestem zadowolona z wyglądu moich włosów po ich użyciu a to rzadkość w moim przypadku. I jeszcze jedno ma niesamowity zapach

1  |  12.01 o 22:29  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: