Więcej zszywek z tablicy

konkurs

Konkurs książkowy “Ogród Lo...

Więcej zszywek ze źródła

zszywka.pl

ATRAMENTOWA DRUKARKA HP DES... Szer. górą 36 cm
Szer. dołe... KONKURS - Wiosenne inspirac... KONKURS - KOBIECE INSPIRACJ... xooxxo 3 Koktajle na bazie herbaty... vovovo .,., xoxox
ewelina147

ewelina147 od ZszywkaPL

Dodane 2.10 o 13:15 z

zszywka.pl

Obserwuj

Konkurs książkowy “Ogród Lorenza”


Kalendarzowe lato wciąż trwa, jednak temperatury za oknem są coraz niższe. Chłodne wieczory chętniej spędzamy w domu, najlepiej w towarzystwie pysznej herbaty i dobrej książki, a taką macie szansę zgarnąć biorąc udział w naszym konkursie.
“Lorenzo to młody, ambitny weterynarz. Po włoskim dziadku dziedziczy olbrzymie tereny i zakłada wyjątkowy ogród zoologiczny, w którym dzikie zwierzęta mogą żyć w naturalnych warunkach. Despotyczny ojczym odmawia mu wsparcia finansowego, więc Lorenzo musi sam podjąć nierówną walkę o spełnienie swojego wielkiego marzenia. Niespodziewanie w jego życiu znów pojawia się Julia, jego pierwsza miłość, która szybko angażuje się
w projekt. Lorenzo odkrywa, że tak naprawdę nigdy nie przestał jej kochać… Jednak czy w sercu Julii jest nadal miejsce na uczucie?”
By się tego dowiedzieć wystarczy wziąć udział w Konkursie i dokończyć zdanie “Kochać to znaczy…”

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 najbardziej interesujących, naszym zdaniem, wypowiedzi. Zwycięzcy otrzymają od nas książki “Ogród Lorenza” autorstwa Françoise Bourdin.

★ Konkurs trwa od 17 do 30 września 2019 roku
★ Wyniki ogłosimy 4 października 2019 roku

Szczegóły i zasady konkursu znajdziecie w Regulaminie (jest on dostępny po kliknięciu w obrazek ☛☛☛).

Zszywka przypięta także na tablicach:

konkurs

Książki

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

niespotykana

oj przegapiłam ;(

 |  2.10 o 9:34  

ZszywkaPL

Zapraszamy do udziału w aktualnym Konkursie: zszywka.pl/p/konkurs---kobiece-inspiracjedrogie--25175031.html

 |  9.03 o 11:20  

Karmenn

Kochać to znaczy móc po długim dniu objąć ukochanego zimnymi dłońmi, aby poczuć bezpieczne ciepło. To ciepło, które łączy tylko ludzi zakochanych. Wtedy spokój znajduje drogę przez opuszki palców i rozchodzi się falą po ciele, wywołując przyjemny dreszczyk. Zamykasz oczy, czujesz wokół siebie silne ramiona i już wiesz, że nie ważne jakie problemy napotkasz na swej drodze, zawsze wieczorem możesz wrócić do tej magicznej chwili i odpłynąć.

 |  30.09 o 23:34  

OnlyYoou

Kochać to nie tylko brać ale i dawać. Kochać to cenić dobro drugiej osoby bardziej od swojego. Kochać to rozumieć drugą osobę bardziej od siebie. Kochać to doceniać każdy mały gest, uczynek, uśmiech, moment. Kochać to moc cieszyć się najzwyklejszymi chwilami z drugą osobą, bo właśnie ta osoba sprawia, że te chwile stają się wyjątkowe.

 |  30.09 o 21:30  

Dotty91

Kochać to znaczy, pragnąć dla drugiego człowieka lepiej, niż dla siebie samego. To rodzice, którzy odmawiają sobie wszelkich przyjemności, żeby móc zapewnić dziecku lepszy byt, a w zamian zobaczyć tylko uśmiech na małej bużce. To starsza Pani w słynnej noweli Bolesława Prusa, skracająca pasek kamizelki, śmiertelnie choremu mężowi, ktory "chudł w oczach", a on, z miłości do niej, przesuwał co rusz sprzączke, by nie smucić swojej ukochanej. To właśnie znaczy kochać - troska o drugą osobę, silniejsza, niż o siebie samego.

 |  30.09 o 17:44  

immg

"KOCHAĆ TO ZNACZY" - po prostu żyć.

 |  29.09 o 22:53  

kasia0503

Mówić o miłości można dużo i pięknie. Jednak słowa nie są jej wyznacznikiem...często nic nie znaczą. Aby udowodnić swoją miłość należy ją okazywać. Każdego dnia. Pytać o to jak minął dzień; i przytulać spontanicznie; i prosić o ubranie czapki mroźną zimą i o ostrożną jazdę przed podróżą; i spełniać marzenia, nawet te najbardziej błahe. Kochać to przede wszystkim obrać sobie za cel życiowy uczynienie ukochanej osoby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. " (...) co wieczór modlę się, żebym ja go raczej przeżyła, niż on mnie, żebym ja raczej była nieszczęśliwa niż on. To oznacza, że kocham go więcej niż siebie." - E. Brontë,  "Wichrowe Wzgórza"

 |  29.09 o 16:26  

kasia0503

Kochać znaczy być z drugą osobą, kiedy ta nas potrzebuje. Kochać, czyli ufać, troszczyć się, pomagać w rozwiązywaniu problemów. Kochać to uświadamiać drugą osobę, że jest pięknym i wartościowym człowiekiem, szczególnie kiedy sama w to nie wierzy. To słuchać, rozmawiać szczerze, milczeć razem i wspólnie się śmiać. Kochać, czyli nie zazdrościć, lecz być dumnym z ukochanej osoby i cieszyć się z jej sukcesów. Oddawać się w całości, akceptować drobne wady i nie próbować pozbyć się ich na siłę. (cdn.)

 |  29.09 o 16:25  

witchewa

Kochać to znaczy dla każdego coś innego... Kochać można drugą osobę, dziecko, otoczenie, przyjaciela, zwierzaka albo po prostu życie. Każdy odczuwa to inaczej, dla jednych jest to szczęście, dla innych udręka. Jedni są spełnieni w miłości, inni wprost przeciwnie. Jedno jest pewne - kochajmy, ponieważ uczucia sprawiają, że w czasach, w których przyszło nam żyć, rozwoju technologii, pośpiechu i nadmiaru obowiązków, a braku czasu... nadal nas, jako ludzi, stać na okazywanie i odczuwanie wyższych uczuć, poświęcenia kliku chwil dla pielęgnowania uczuć i starania się o bycie lepszym.

 |  29.09 o 16:15  

Paulia

Kochać to znaczy dbać o drugą osobę nie zatracając w tym siebie.

 |  29.09 o 10:42  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: