Więcej zszywek z tablicy

My World

Każdy myśli, że ma najwspan...
Znajdź szczęście w prostych...
Do niedawna myślałam, że ty...
Przyjaźń człowieka z psem j...
Nasza kochana Izzy rośnie j...
Nie chce wywołać burzy. Ale...
Nietypowy dla mnie makijaż ...
Nowe pazurki. Skrócone i st...
Minął tydzień odkąd Izzy je...
Nowy członek rodziny, nasza...
Wzorki geometryczne
Jest wśród Was jakaś fanka ...
Moje nowe cukiereczki :) Po...
Herbaty
Bedzie nowa fryzurka
Nowe pazurki :) naturalki z...
Domek w lesie :)
Odkąd pami...
WYBIELANIE ZĘBÓW!
Dziewczyn...
sativa_indica

sativa_indica

Dodane 17.09 o 8:34
Obserwuj
Nasza kochana Izzy rośnie jak na drożdżach :) straszny z niej urwis, ale przecież nie ma jeszcze nawet 3 miesięcy :) mimo to, jest bardzo mądrym psiakiem i bardzo szybko się uczy oraz rozumie, czego absolutnie nie wolno jej robić. Amstaffy to cudowna rasa, kochają swoich ludzi całym serduszkiem, bronią ich i potrafią się świetnie bawić. Cudownie jest móc obserwować jak z takiej małej kuleczki Izzy staje się piękną damą :) pasuje do naszych charakterów, uwielbia podróżować samochodem i świetnie się czuje w wodzie, a dla nas podróże i wolny czas nad wodą to chleb powszedni. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że Izzy to psinka idealna. Pozdrawiamy :)

Nasza kochana Izzy rośnie jak na drożdżach :) straszny

z niej urwis, ale przecież nie ma jeszcze nawet 3 miesięcy :) mimo to, jest bardzo mądrym psiakiem i bardzo szybko się uczy oraz rozumie, czego absolutnie nie wolno jej robić. Amstaffy to cudowna rasa, kochają swoich ludzi całym serduszkiem, bronią ich i potrafią się świetnie bawić. Cudownie jest móc obserwować jak z takiej małej kuleczki Izzy staje się piękną damą :) pasuje do naszych charakterów, uwielbia podróżować samochodem i świetnie się czuje w wodzie, a dla nas podróże i wolny czas nad wodą to chleb powszedni. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że Izzy to psinka idealna. Pozdrawiamy :)

Zgłoś naruszenie

milibarcamili

slicznosci♡♡♡ pewnie że mądre a jakby inaczej hihi. ..fajnie że lubi wodę mój także uwielbia pływać i korzystać z plaży i to chyba aż za bardzo. ..właśnie kilka minut temu poszedł do swojej ,, łazienki'' abym go umyla ...stał biedny przy drzwiach i czekał ...niechaj rośnie młoda dama zdrowo♡

 |  17.09 o 9:09  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: