eleonor

eleonor

Dodane 13.04 o 9:22
Obserwuj
Polska znalazła się na liście 30 państw, w których rządzący wykorzystują sytuację pandemii koronawirusa dla własnych korzyści politycznych oraz ograniczania i łamania praw obywateli. Zwrócono uwagę na forsowaną przez PiS kwestię majowych wyborów prezydenckich. 
O powstrzymanie się od wprowadzania nowych zasad, które skutkowałyby ograniczeniem swobód obywatelskich apelowali  eksperci ONZ ds. praw człowieka. „Nowe ograniczenia mające na celu ochronę obywateli muszą być ściśle dostosowane do sytuacji danego kraju i powinny być skoncentrowane na ochronie zdrowia publicznego. Na pierwszym miejscu zawsze powinna stać praworządność i kwestia ochrony praw człowieka”.
Na opublikowanej  liście 30 krajów, w których politycy wykorzystują temat koronawirusa dla własnych korzyści i ograniczania wolności obywateli Polska znalazła się obok takich krajów jak Chiny, Rosja czy Filipiny.

Polska znalazła się na liście 30 państw, w których

rządzący wykorzystują sytuację pandemii koronawirusa dla własnych korzyści politycznych oraz ograniczania i łamania praw obywateli. Zwrócono uwagę na forsowaną przez PiS kwestię majowych wyborów prezydenckich.
O powstrzymanie się od wprowadzania nowych zasad, które skutkowałyby ograniczeniem swobód obywatelskich apelowali eksperci ONZ ds. praw człowieka. „Nowe ograniczenia mające na celu ochronę obywateli muszą być ściśle dostosowane do sytuacji danego kraju i powinny być skoncentrowane na ochronie zdrowia publicznego. Na pierwszym miejscu zawsze powinna stać praworządność i kwestia ochrony praw człowieka”.
Na opublikowanej liście 30 krajów, w których politycy wykorzystują temat koronawirusa dla własnych korzyści i ograniczania wolności obywateli Polska znalazła się obok takich krajów jak Chiny, Rosja czy Filipiny.

Zgłoś naruszenie

viole_tta18

Bardziej wykończy nas faszerowanie codziennie polityką, jak to jest źle bo jest koronawirus niż sama w sobie choroba...

14.04 o 12:42   2  | 

MisiaJula

nawet tu musi być polityka? masakra ciągle tylko jak nie koronawirus to polityka. dajcie odpocząć na tej stronie od tej cholernej rzeczywistości.

13.04 o 20:31      2  |  1

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
kass_91

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY