Ami94

Ami94
Moje tablice obserwuje 19 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Bielsko-Biała, Poland
Pomysł na spakowanie prezentu (wiem, ta zielona wełna słabo pasuje :P) Lampki DIY, koszt wytworzenia ok.30 zł, w tym światełka 20zł/20sztuk, klej, wełna, i balony. Niski koszt+kilka godzin pracy+lakier do paznokci=romantyczny prezent w stylu DIY. Torcik wykonany przez ciocię. Torcik wykonany przez ciocię.

14

162

Do wszystkich którzy zastanawiają się czy to działa: Jak już zostało wspomniane, cytryna rozjaśnia, miód regeneruje i nawilża, ale to całą robote robią zmielone płatki owsiane. Stosując tą metodę tak naprawdę ścieramy owłosienie i po pewnym czasie przestają włoski odrastać. (Są nawet specjalne tarki do depilacji)
Ami94
Ami94 polubiła: ***

2

43

Ami94
Ami94 polubiła: diy

1

8

Ami94
Ami94 polubiła: ...

21

142

4

5

Suchy szampon wcale nie jest taki dobry dla włosów. Powinno się go stosować jedynie w ostateczności. Częste stosowanie może doprowadzić do większej produkcji sebum, czyli jeszcze szybciej przetłuszczających się włosów. Suche szampony zatykają skórę głowy, dlatego również bez peelingu skóry głowy się nie obędzie.

2

4

Zastąpić henną (telefon zmienił wyraz) xd

2

4

Tak naprawdę to wcale nie trzeba rezygnować z koloryzacji. Wystarczy farbę zastąpić jedną, która nie tylko nadaje kolor, ale również dzięki zawartości wielu naturalnych składników odżywia włosy.(Tak są też odcienie dla blondynek oraz henny bezbarwne, które odżywiają włosy i wydobywają z nich naturalny blask). Maski i odżywki warto stosować przy każdym myciu, a raz na jakiś czas robić kurację proteinowe. Włosy odsączać ręcznikiem z mikrofibrą bądź bawełnianą koszulką. Warto również zainteresować się olejowaniem włosów :)