Saraaa66

Saraaa66
Moje tablice obserwuje 47 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwujesz
 Poznań
Hej dziewczyny ! Miałybyście ochotę się nawzajem powspierać w ćwiczeniach lub diecie ? Uważam , że to świetny pomysł. Damy sobie motywacje. Chętne dziewczyny zostawiajcie snapy ! Pozdrawiam :) Jak wam się podobają letnie paznokcie ??? "Dobre wspomnienia to takie , które na samą myśl o nich, wywołują uśmiech na twarzy" ... .. ;)
haloklaro
Obserwuj

Zszywek: 26 · Obserwują ją: 18

Ostatnio dodane:

Owsianka z bananem! Dzisiejsze śniadanie :) WEWNĘTRZNA STRONA UD! chcę dołączyć do skalpela 6minutowy trening Ewy Chodakowskiej na wewnętrzne partie ud, myślicie, że to dobry pomysł? Są po tych ćwiczeniach jakieś efekty? Motywacja ❤️ Pamiętajmy jednak, że nie warto tylko patrzeć w obrazek, trzeba DZIAŁAĆ! Witajcie! Oto 30, dla których warto ćwiczyć! 

Jak wasze treningi i dieta? Przyznam się bez bicia, że miałam dziś słabszy dzień i nie poćwiczyłam, a na dodatek zawaliłam 'dietę' :( ale nie poddaję się!
Adrienette
Hollywood/New York Obserwuj

Zszywek: 5836 · Obserwują ją: 6773

Ostatnio dodane:

... .... ... MAC
TheBest
Polska Obserwuj

Zszywek: 2796 · Obserwują ją: 2436

Ostatnio dodane:

Santorini at night ♥♥ :D :D amazing. <3 ...
niezdiagnozowana
Obserwuj

Zszywek: 107 · Obserwują ją: 211

Ostatnio dodane:

Depresja... "Kogoś" Tylko... Dla niektórych....
dziobak
Biały Bór Obserwuj

Zszywek: 2196 · Obserwują ją: 3196

Ostatnio dodane:

Pasty naturalne do zrobienia w domu Zapraszam do wzięcia udziału ... Oryginalne świeczniki. I te urocze spinacze. W puszkach wystarczy zrobić po dwie dziurki i zwiazać sznurkiem. A puszki ozdobic kolorowym papierem , pakunkowym albo specjalnymi taśmami. Puszki można rozwiesić np na kształt serca, można ścianę za puszkami pomalować na kolor biały lub inny,choć to pomysł już ryzykowny ;)
aniula44
na koncu swaita Obserwuj

Zszywek: 20703 · Obserwują ją: 39112

Ostatnio dodane:

sałatka z ryżem i kurczakiem, przepis po kliknięciu na zdjęcie Kurczak po włosku w pomidorach z mozarellą, przepis po kliknięciu na zdjęcie. Kurczak w sosie szpinakowo-serowym kurczak pieczony w musztardzie, przepis po kliknięciu na zdjęcie
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY