Więcej zszywek z tablicy

paznokcie

Wiem ze kształt nie jest id...
Dostałyście może kiedyś ucz...
Moje wykonanie
z efektem syrenki
moje :D
sysuniaa4

sysuniaa4

Dodane 3.06 o 8:43
Obserwuj
Dostałyście może kiedyś uczulenie na produkt tej firmy ? Robie sobie od jakiegoś czasu hybrydy lakierami firmy Semilac. Ostatnio postanowiłam tylko nałożyć bazę, hard oraz top. Następnego dnia pod palcami pojawiły się pęcherzyki, swędzenie i pieczenie wokół paznokci.  Hybryde ściągnęłam ale jak sobie poradzić teraz z tym uczuleniem ?

Dostałyście może kiedyś uczulenie na produkt tej firmy ?

Robie sobie od jakiegoś czasu hybrydy lakierami firmy Semilac. Ostatnio postanowiłam tylko nałożyć bazę, hard oraz top. Następnego dnia pod palcami pojawiły się pęcherzyki, swędzenie i pieczenie wokół paznokci. Hybryde ściągnęłam ale jak sobie poradzić teraz z tym uczuleniem ?

Polubili: klaudi_a885
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

strangerx

to tak jak z uczuleniem na orzechy, jedni je maja drudzy nie. Faktem jest ze firma semilac potwierdziła możliwe reakcje alergiczne ale na bazę gdyż tylko na strikte ma kontakt z paznokciem. Wg mnie problem może tez tkwić w acetonie bądź cleanerze gdyż to on ma kontakt ze skóra

 |  13.06 o 16:17  

klauduchnek

niestety nie mialam takiego problemu. jestem zadowolona z tej firmy. używam hard i lakier hybrydowy i trzyma się bardzo dobrze :-)

 |  3.06 o 12:59   Pokaż odpowiedzi

WredkaKredka

najbezpieczniejsza jest hybryda z essie i jeśli się zdecyduje to tylko taka będę robić

 |  3.06 o 11:46   Pokaż odpowiedzi

workout21

Ja miałam, wyskakiwaly swedzace bąbelki które zistawialy po sobie ślady, ale ogólnie jestem alergikiem. Zrazilo mnie to do hybrydy i już nie robię w ogóle

 |  3.06 o 9:01  

ktn

A może to uczulenie od lampy? Lub jeśli masz lampę uv może pora wymienić żarówki? Pij dużo wapna i nie drap! Może jakaś maść witaminowa?

 |  3.06 o 8:54   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: