milibarcamili

milibarcamili

Dodane 20.11 o 23:15
Obserwuj
Kolejny etap, kolejne lata i kolejne doświadczenie życiowe za mną... Cóż dalej zesle mi los? NIE WIEM ale jestem pewna, że stawię mu czoła... Nie poddaje, się taka już jestem gdzie zamkną mi drzwi 1000razy spróbuję 1001, 1002,1003...i tak dalej aż do skutku... Choroba zawsze może powrócić i liczę się z tym dlatego żyje i biorę z życia pełnymi garściami... Nie traccie czasu płynie zbyt szybko.... Wylaczcie się na jakiś czas aby znowu się włączyć z nową energia i zrewitalizowani do życia.... Bo póki co to mamy je jakie sami sobie wybieramy.... Każdy ale to KAŻDY jest w stanie zmienić siebie na lepszą wersję niż ta która była dziś czy wczoraj....mamy siebie, więc szanujmy się i nie pzejmujcie się tak tym co nastąpi jutro.... Okaże się jutro ale od was zależy z jakim podejściem do tego podejdziecie.... Aha i Pamiętajcie wiek to tylko liczba %)

Kolejny etap, kolejne lata i kolejne doświadczenie

życiowe za mną... Cóż dalej zesle mi los? NIE WIEM ale jestem pewna, że stawię mu czoła... Nie poddaje, się taka już jestem gdzie zamkną mi drzwi 1000razy spróbuję 1001, 1002,1003...i tak dalej aż do skutku... Choroba zawsze może powrócić i liczę się z tym dlatego żyje i biorę z życia pełnymi garściami... Nie traccie czasu płynie zbyt szybko.... Wylaczcie się na jakiś czas aby znowu się włączyć z nową energia i zrewitalizowani do życia.... Bo póki co to mamy je jakie sami sobie wybieramy.... Każdy ale to KAŻDY jest w stanie zmienić siebie na lepszą wersję niż ta która była dziś czy wczoraj....mamy siebie, więc szanujmy się i nie pzejmujcie się tak tym co nastąpi jutro.... Okaże się jutro ale od was zależy z jakim podejściem do tego podejdziecie.... Aha i Pamiętajcie wiek to tylko liczba %)

Polubili: SailorMoon
Zgłoś naruszenie

nikkii23

Dokładnie to od nas zależy jakie będzie nasze życie kogo do niego zaprosimy. Nie można się poddawać tylko iść dalej bo nawet najgorsze chwile czegoś nas uczą. Zdrowe poczucie wlasnej wartości i pozytywne myślenie mogą zaprowadzic nas daleko:)

1  |  28.11 o 18:19  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: