Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Rodzina

Witam,
chciałam Was wszystk...

Więcej zszywek ze źródła

pomagam.pl

Hej, jest taka akcja "... Witam,
chciałam Was wszystk... Prośba o Pomoc szczegół po ... pomóżcie Pomóżmy wszyscy razem. Każd... prosimy o pomoc kazdy grosz... Pomagamy!!! KLIKNIJ NA ZDJĘ...
Obserwuj profil
Kamarka

Kamarka

Dodane 31.05 o 21:24 z

pomagam.pl

 250

Witam,
chciałam Was wszystkich prosić o pomoc.
Akcja ta dotyczy mojej siostry Ani.
Paskudnie złamała nogę. Nie może wrócić do pracy, a jest matką samotnie wychowującą syna. Na nasze państwo, czy też zus nie ma co liczyć.
Ja sama pomogę ile mogę, ale też nie mogę za wiele. Dlatego będę wdzięczna za każdą złotówkę mojej siostrze przekazaną, naprawdę, ile kto może, ale złotówka to i tak dobrze, gdy przeleje ją więcej osób, razem można więcej.
Sama regularnie biorę udział w takich akcjach, zazwyczaj pomagałam głównie dzieciom, dopóki -moja siostra właśnie -w zeszłym roku przekonała mnie, że dorośli Ci, często są rodzicami (czasem samotnymi, jak ona) i pomagając im, pomagam też ich dzieciom.
Będę bardzo wdzięczna wszystkim -oraz każdemu z osobna za pomoc.Nie mogę wkleić linku, ale.... że po pomagam . i dwie litery oznaczające nasz kraj to się można domyślić ;-)
Zresztą o ile wszystko zrobię dobrze powinno być przekierowanie ze zdjęcia :-)
Ania to ta miła buzia w środku. Kierowca C+E, taki zawód wybrała, a nogę złamała spadając z cysterny którą jeździła. Sama ma dobre serce, pomaga innym, fajnie jak by teraz ktoś i jej pomógł.
Pamiętajcie -karma wraca :-)

pomagam/raperkatrakerka

ajam

Jesteś kochaną siostrą. Ani życzę dużo zdrowia! Przelałam-niewiele, bo sama milionerką nie jestem, ale od grosza do grosza i się zbierze.

1.06 o 23:45      2  | 

Kamarka

Dziękuję, a Ciepłe słowa i pomoc siostrze :-)

2.06 o 21:02    | 

Kamarka

sama masz dobre serduszko :-*

2.06 o 21:02    | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
ajam
animalpa

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY