Shina02

Co ja mogę o sobie powiedzieć? Jestem jaka jestem i nie przejmuje się tym co inni o mnie myślą :) Żyć jak najlepiej się da i wyciągać z niego to co najlepsze :D
Shina02
Moje tablice obserwuje 1850 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Kato
9/10/11/2019 Serie 50 twarzy Greya. Nie należą do książek, do których wrócę. Ciekawe, jednak opis scena łóżkowy trochę nierealny. Jaki seks trwa 5 minut xD Jeśli by wyciąć ten cały seks może lepiej by mi się to czytało. Kiedyś bym powiedziała, że przecież tak dużo nie jem... Postanowiłam sobie sprawdzić jak to wychodzi. Teraz już jestem świadoma. Chyba nie tylko kcal powinno się liczyć, jak to z tym jest? roboty, a roboty przy tych puzzlach :) Ale efekt będzie cudowny ;) kalendarz Mam ostatnio problem z tą stroną... Za każdym razem, gdy otwieram zdjęcia (zszywki) to po 2-3 sekundach automatycznie się wyłącza. Nie pozwala to nawet na zobaczenie co jest na zdjęciu (oczywiście poza miniaturą). Nie wspomnę o napisaniu komentarza.
Czy ktoś też ma taki problem, czy tylko ja?

3

0

I co z tego że pójdę i podam ten 1 głos... I tak wiadomo kto wygra. Tępota tworzy kolejna tępotę. Zapomnij że rządy w tym kraju się zmienia. Przecież tyle kasy rozdają.

5

0

Skoro nazywasz swoją pracę wypocinami wnioskuję, że Tobie się nie podoba. Skoro tak by było to po co nam je pokazujesz?

3

0

Dużo osób mają cerę tłustą stosuje kremu matujące, wysuszające. Przez co jest jeszcze gorzej. Nie wiem dlaczego jest powszechnie stwierdzone że tłustą skora należy właśnie tak traktować. Im więcej takich kosmetyków tym gorzej, skóra będzie produkować jeszcze więcej sebum. Wystarczy zastosować dobre nawilżenie skóry i nie będzie takiej produkcji sebum :)

4

1

Tylko raz do roku na święta robimy makaron z makiem - najlepsza potrawa <3

6

0

Niech rezygnują z religii, nic na niej mądrego nie uczą. Jak ktoś chce się uczyć niech idzie do kościoła, tam powinni się uczyć o wierze.

4

2

Słoneczko wyszło, ale zimno na dworze (+_+)

5

2

Ciao jest się trzymać takich schematów :) zakładając że je się 5-4 posiłki to twierdzę że aż niemożliwe (opieram opinie na własnych doświadczeniach. Na śniadanie kanapki z warzywami, przekąska - owoc warzywo, drugie śniadanie kanapki z warzywami, obiad bez problemu można zrobić z warzywami i kolacja różnie. Chyba że rozumieć to tak: zrobilam na śniadanie kanapki z jajkiem pomidorem, cebula i szczypiorkiem to mam 3 warzywa? :D Wiadomo zdrowy rozsądek najważniejszy ;)

14

4

To teraz codziennie będziesz dodawać ile dni do świąt zostało?

1

0

Uczelnia była wampirem energetycznym, rezygnacja z nich była bez sensu, więc trzeba było się męczyć do końca.

8

8

100 dni, zdziwiłam się że ktoś to w ogóle liczy xD ale kto co lubi :) czuje świata dopiero kilka dni przed nimi, jak ludzie dostają czegoś w głowę i się zachowują jak zoombi w sklepach.
Shina02
Shina02 skomentowała: xxx

3

48

To nie jest kwestia witamin czy warzyw. Przez cukier i przetworzone jedzenie najczęściej ludzie maja problemy ze skórą. A może to wynikać z nerek nieprawidłowo funkcjonujących. Jeśli nerki są zdrowe to cerą będzie gładka. Jeszcze inna sprawa że twarz jak dłonie czy stopy są odbiciem całego ciała. Dużo czynników na to wpływa.
Shina02
Shina02 skomentowała: <3

3

1

Mam 286 i 285 są piękne *.* Zastanawiam się jeszcze nad jednym :D
Shina02
Shina02 skomentowała: ....

2

37

Nie mogłabym mieć przy łóżku doniczek, spadłyby co jakiś czas :D
Shina02
Shina02 polubiła: ....

2

37

4

0

To Ty? o.0
Shina02
Shina02 polubiła: ...

1

10

Shina02
Shina02 polubiła: ....

0

0

Shina02
Shina02 polubiła: ,,,

1

18

Shina02
Shina02 polubiła: ...

4

43

2

43

Na ugotowane warzywa i mięso z rosołu jeden niezawodny sposób - zostawić w rosole i zjeść :)
Shina02
Shina02 skomentowała: Snack do pracy.

3

0

Co tam dobrego jest w środku?
Shina02

1

12

5

102

Znam swoje ubrania tak dobrze, że piorę wszystko w 40* i pościele, ręczniki, bieliznę w 70-90*. Cała moja wiedza jeśli chodzi o pranie ^_^

4

2

Wszystko można jeść. Wystarczy zbilansować dietę w makro. Bez względu czy to będzie majonez czy sałata też można schudnąć :)

6

0

Może Ciebie interesuje polityka... Ale do przesady. Idź z nią gdzie indziej. To nie miejsce na politykę.

7

0

Dziadek* :D

7

0

Dzięki też może czytać książkę. W tym wydmy wolałbym telefon, chodź potem z taka cegłą.

2

0

Ja jestem zadowolona z moich 'wakacji' (urlop), polskie morze jest cudne <3 nawet nie sądziłam że na Pomorzu jest aż tyle zamków, pałaców do zwiedzania i atrakcji :)
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY