Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

6 lat razem od 4 podstawówk...
jak Wam się podoba?
Kolejne rzęski, moje ulubio...
Zapraszamy! :) pierwszy fil...
moje kolejne rzęski :)
zapr...
ig: xnarbiexo
Dziewczyny! Czy Waszym zdan...
ig: xnarbiexo
ig: xnarbiexo
ig: xnarbiexo
jak Wam się podoba? nie rob...
Instagram: xnarbiexo
Witam wszystkich :) 
Mam do...
:) :) :)
Witam wszystkich :) Razem z...
Zapraszamy do obserwowania ...
Narbie

Narbie

Dodane 26.02 o 20:26
Obserwuj
Dziewczyny! Czy Waszym zdaniem zasługuje na miano "fit"? Piszcie w komentarzach :) Kilka godzin temu dodałam tu zdjęcie z serii bardziej kobiecych, bez napinania się i wyglądam tam niezbyt na chudzinkę i dodałam tagi "fit" zostałam wielce zhejtowana, bo siłowni na oczy nie widziałam, a ponadto jestem taka ulana, że nie mam prawa dodawać takich tagów.. no cóż, wyraźcie swoje zdanie :)

ig: xnarbiexo

Dziewczyny!

Czy Waszym zdaniem zasługuje na miano "fit"? Piszcie w komentarzach :) Kilka godzin temu dodałam tu zdjęcie z serii bardziej kobiecych, bez napinania się i wyglądam tam niezbyt na chudzinkę i dodałam tagi "fit" zostałam wielce zhejtowana, bo siłowni na oczy nie widziałam, a ponadto jestem taka ulana, że nie mam prawa dodawać takich tagów.. no cóż, wyraźcie swoje zdanie :)

ig: xnarbiexo

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

migrena

Ja mam bardzo podobną figurę i jestem z niej mega zadowolona, masz świetne plecy, mega uda i piękny brzuch :-) niejeden facet się za tobą obejrzy :-) co ćwiczysz?

27.02 o 12:41    |  Pokaż odpowiedzi

wika170397

zdecydowanie fit ;)

27.02 o 12:20      1  | 

Lajt25

Spoko babeczka z Ciebie, masz plus za to, że pracujesz nad sobą, niestety wiele tutaj potrafi tylko mielić językami i krytykować a dupska nie ruszy żeby cokolwiek zrobić ze sobą. Powodzenia i tak trzymaj.

26.02 o 20:35   2  |  1 Pokaż odpowiedzi

Shina02

Wiesz jedno słowo :) ZAZDROŚĆ. Wiecznie tylko hejty na tej stronie, nie ma co się przejmować :) Jak napisałaś tam Ty masz się dobrze czuć we własny ciele :)

26.02 o 20:32   2  |  2 Pokaż odpowiedzi

krn78

A jaka to różnica, co my uważamy? Może jesteśmy hejterami, więc niezależnie od tego, jak wyglądasz, dla nas fit nie będziesz, a może jesteśmy mili i, niezależnie od tego, jak wyglądasz, powiemy Ci, że jesteś fit. Nie ufaj ludziom, bo oni nie przeżyją za Ciebie Twojego życia.

26.02 o 20:31   2  |  Pokaż odpowiedzi

Dooorotka

haha lekka nadinterpretacja tego co tam było ;)

26.02 o 20:30      1  |  Pokaż odpowiedzi

Gosia2301

wyglądasz dobrze nawet bardzo dobrze. jeśli ćwiczysz i odczuwasz się prawidłowo to jesteś fit. ważne jak ty się czujesz w swojej skórze a nie jak inni cię widzą ! :)

26.02 o 20:28      5  |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
xWhispersx
olila00
Spineczka11
kiniaaa98
Hirudine
goodtime
Agaa2a

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY