Więcej zszywek z tablicy

<3 <3 <3

Od jakiegoś czasu próbuje s...
Co wybieracie ? Ja "Su...
ten uśmiech
te oczy *.*
Orgazm dla kubków smakowych...
MGK <3
*.*
słodziak <3
<3
Colton <3
...
idealny wieczór :D
...
...
ahhh te oczy <3
...
Colton <3
piękny cytat :D
Minionki <3
chcę <3
ulala :D
oj tak :D
słodziak :D
uhuhuh :D
piękny <3
Minionki <3
Kasja1996

Kasja1996

Dodane 31.07 o 12:58
Obserwuj
Od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w pisaniu. Od zawsze sprawiało mi to radość. Chciałam Was bardzo zachęcić do przeczytania mojej amatorskiej historii. Większą liczba czytelników jest dla mnie bardzo motywująca. Mam nadzieję, że ktoś z Was poświęci chwilę aby tam zajrzeć a może nawet ktoś zostanie na dłużej. Serdecznie Was zapraszam. W komentarzu znajdzecie link.

Od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w pisaniu.

Od zawsze sprawiało mi to radość. Chciałam Was bardzo zachęcić do przeczytania mojej amatorskiej historii. Większą liczba czytelników jest dla mnie bardzo motywująca. Mam nadzieję, że ktoś z Was poświęci chwilę aby tam zajrzeć a może nawet ktoś zostanie na dłużej. Serdecznie Was zapraszam. W komentarzu znajdzecie link.

Polubili: Alisia1213
Zgłoś naruszenie

milibarcamili

czyta się całkiem ciekawie jednak według mnie akcja dzieje się zbyt szybko a tytułowa ,, Agnieszka'' jest nam dalej obca nie wiemy o niej nic prócz tego że była ,, inna z wyglądu'' nie wiemy tak na prawdę jak wygląda, czytając opowiadanie nie mamy pojęcia gdzie tak na prawdę jesteśmy trochę to wszystko haotyczne lecz masz fajną wyobraźnię popracuj jeszcze troszkę nad tłem ,ponieważ masz w nim wszystko i odnoszę wrażenie , że to takie poplątane z poplataniem jest:) Trzymasz czytelnika do ostatniej kropki, a to juz jest DOBRZE:) powodzenia w dalszych pracach:)

 |  31.07 o 17:48   Pokaż odpowiedzi

Kasja1996

my.w.tt/x7NGccqWZO

 |  31.07 o 13:00  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: